SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ułożyć tygodniowy plan - Chodzi o odpoczynek

temat działu:

Plany treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Witam

Mam pytanie do bardziej doświadczonych - Jak ułożyć sobie plan treningowy (same serie i ilości powtórzeń mam już ułożone)

Chodzę 2 razy w tyg na boks (Raz trenuję sam ok 40-50 min i raz trening w grupie ok 1,5 godz)

Trening z grupą w środy

Trzy razy trenuję FBW a po 1 miesiącu będzie trening na masę również 3 x w tygodniu.

Proszę o info jak to porozkładać aby organizm również wypoczął. Do tego jeżdżę na rowerze i gram w tenisa (to można wcisnąć w dni odpoczynku chyba)

Czy takie coś będzie OK?

PON - FBW - po miesiącu Klatka, Triceps, Brzuch
WT - Rower lub bieganie (ok 20-30 rower lub bieg 10-15 min)
ŚR - Boks - Intensywny trening ok 90 min
CZ - FBW - po miesiącu Plecy i Biceps
PIĄ - Wolne (ewentualnie rower 20-30 min lub tenis - 60 min)
SOB - FBW - po miesiącu Nogi i Barki
NIE - Boks w garażu (w tym ćwiczenia typu przysiady, pompki, skakanie na skakance)- ok 40 min

Jeśli to ważne to mam 42 lata, 188 cm i 97 kg - Jestem po redukcji wagi z 112 kg w sierpniu - Nie chcę ważyć mniej a przybrać masy mięśniowej

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz tyle aktywnosci to nie maco zmieniac bo każdy dzien zajęty, tą niedziele to chyba na toatlny reset bym zrobił.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Dziekuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy kalistenika do oceny

WHEY premium