SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ułożyć plan treningowy plus basen

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 579
Witam. Zacznę od tego, że mam zalecenie od lekarza aby schudnąć. Mam zespół metaboliczny i wyniki krwi już ponad normę. Otrzymałem tabletki na zbicie kwasu moczowego we krwi i cukier jest już 107. Potrzebuję fachowej pomocy aby zgubić masę ciała. Muszę wprowadzić dietę ubogą w puryny. Najgorszy problem to schudnąć. Pracuję w Norwegii i ciężko jest mi jeść 4-5 razy dziennie jak zaleca lekarz. Jem o 10ej śniadanie w pracy i kolację między 19ą a 20ą. Całe szczęście jest dostępny nowy basen z kompleksem treningowym i chciałbym zmienić nawyki i wziąć się za siebie. Mogę uczęszczać tam max. 1,5 godziny wieczorami. Podpowie mi ktoś jak zagospodarować ten czas na efektywny trening? Nie chcę być sportowcem, ale pragnę odzyskać sprawność i schudnąć, co na pewno pomoże mi odzyskać zdrowie. Nie wiem jak zagospodarować ten czas żeby przyniosło to efekty. Mam 37 lat, 187 cm i 112kg wagi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Basen to relaks, nie zaszkodzi. Efektywne spalanie tkanki tłuszczowej zapewni trening siłowy. Z takim prostym FBW spokojnie zamkniesz się w godzinie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 579
No tak. Tylko, że jestem całkowicie ciemny w tym temacie. Nigdy nie trenowałem. Możesz mi wytłumaczyć? Lekarz mówił mi, że basen pomoże mi z problemami kręgosłupa. Wiem, że wszystkie dolegliwości spowodowane są brakiem aktywności i nadwagą. Pracuję fizycznie na budowie ale już wiem, że to żadna aktywność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy mięśniowej czy redukcja tkanki tłuszczowej? Co wybrać?

Następny temat

Poziom tkanki tłuszczowej

WHEY premium