SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ułożyć dietę na rzeźbę, dla mojej kumpelki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesć pakerzy! Doradźcie mi w jednej kwestji. Potrzebuje paru informacji odnośnie tego jak ułożyć dietę dla kobiety wiek 19 lat waga 56 wzrost 164 cm. (raczej grubszej kości, ale bez przesady). Cel: Zrobienie rzeźby w miare krótkim czasie i bez efektu yo-yo. Dieta ma być przeprowadzona w towarzystwie treningu aerobowego, ogólnorozwojowego). Powiedzcie mi jeszcze czy w takiej sytuacji wspomaganie typu aspiryna i kofeina przed treningiem jest dobre (obok sauny)

drugboy-nieoznacza tego ,że jestem narkomanem , jedynie człowiekiem lubiącym clubbing w londyńskim stylu.Od niedawna także pasjonatem kulturystyki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Zacznij najpierw od siebie, potem eksperymentuj na innych, to po pierwsze. Po drugie za mało danych: jeżeli chce robić rzeźbę to chyba ma w czym rzeźbić? Nie myl odchudzania z robieniem rzeźby. Jeżeli chcesz wyrzeźbić kogoś "w miarę krótkim czasie bez efektu jojo" na podstawie paru rad z internetu to życzę szczęścia, będzie Ci potrzebne.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne że ma! Inaczej nie mówiłbym o rzeźbie (Jeszcze jako małolatę brat aplikował jej gainery i treningi siłowe.) Teraz jedynie zarosła trochę tłuszczykiem i chciałbym pomóc jej się go pozbyć nieuszczuplając masy mięśniowej. Jakich jeszcze danych potrzebujesz?

drugboy-nieoznacza tego ,że jestem narkomanem , jedynie człowiekiem lubiącym clubbing w londyńskim stylu.Od niedawna także pasjonatem kulturystyki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cieszyn cieszy!!!!!!!!!!!

Następny temat

BROWAREK

WHEY premium