SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak trenować z dużą wadą wzroku - wzrost masy mięśniowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375
Witam,
mam pytanie odnośnie jak ćwiczyć z dużą wadą wzroku (-6,5). Obecne moje wymiary i wymiary do jakich chciałby dojść budując masę:
Wzrost: 176
Klatka: 93 -> 100
Talia: 89 -> 74,5
Biodra: 97 -> 89,5
Biceps: 32 -> 36
Przedramię: 28 -> 30
Udo: 57,5 -> 54
Łydka: 37 -> 36
Kark: 38,5 -> 38

Obecnie jestem na redukcji (jeżdżę na rowerze). Mój poziom bf to ok. 20%, teraz 1.pytanie do ile zejść na tej redukcji?
Natomiast 2. pytanie, to jak ćwiczyć po okresie redukcji żeby urosnąć. Problem jest taki, że nie mogę ćwiczyć na siłowni z powodu dużej wady wzroku. I zastanawiam się jak rozwinąć masę mięśniową? W sumie to pewnie przy moim poziomie niewytrenowania, to nie powinien być problem. Zastanawiam się co polecacie? Basen?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
niestety bez odpowiedniego bodzca silowego, ktory powiazany jest z przeciazeniem miesnia, nie da rady zbudowac miesnia.
nawet wykorzystujac basen w tym celu, wysilek musi byc solidny, w formie interwalowej, ktory rowniez moze stanowic zagrozenie dla funkcji widzenia/
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 82
Zgadza się, trzeba wykorzystać obciążenia do budowy mięśni. Basen też nie da takich efektów. Jeśli nie możesz chodzić na siłownię, zorganizuj ją sobie w domu - hantle, ławeczka, na to na pewno znajdzie się miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
problem z tym, ze wada wzroku, ktora powiazana jest z uszkodzeniem naczyn krwionosnych oka, moze byc bezwzglednym przeciwwskazaniem do ciezkich wysilkow silowych


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-06-19 17:17:10

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Niestety nie da się rozbudować masy mięsniowej bez treningu siłowego. Nikt tu Ci nie chce podcinać skrzydeł, ale może warto poznać realia i zmienić swoje cele .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypukły brzuch przy planku

Wiecej