SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to z tym Boldem na poważnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 12648 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170653
Panowie meczy mnie boldenon juz chyba z 2 lata nie wiem kuc czy nie za cholere nie wiem meczy mnie teragennosc dzieci napewno bede mial za jakis czas a nie darowal bym sobie tego nigdy jak by co bylo nie tak z nimi przez moje wybryki,

potrzebowal bym faktow ludzi ktorzy walili bolda a pozniej mieli dzieci jest ktos taki ?? naprawde srodek mnie kusi mocno no ale nie chce niszczyc zycia przyszlemu dziecku z wlasnej glupoty

Brak podpisu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Lepiej odposc jezeli nie utrzymujesz sie z tego sportu.
Sprawa teragennosci nie zostala jeszcze do konca zbadana.
Jest duzo innych srodkow.Zapewne zaraz zleci sie cale grono ktore bedzie cie przekonywac ze dotyczy to tylko kobiet w ciazy , jednak na twoim miejscu wybral bym cos innego chyba ze zyjesz z tego sportu.
Moim zdaniem koksowanie przez dlugi okres czasu nawet nie uzywajac bolda bedzie mialo wplyw na przyszle pokolenie


Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-18 18:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
dokladnie niby sa jakies badania na ten temat ale przezorny zawsze ubezpieczony.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
teratogenność dotyczy kobiet. kiedyś ktoś na forum pisał, że jego dziewczyna zaszła w ciążę podczas gdy on robił cykl z bolda. i lekarka mu powiedziała że nie będzie to miało wpływu. czytałem też że domniemana teratogenność bolda wynika z tego że nie zostało udowodnione iż teratogenny nie jest poniewaz nie robiono takich badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
masz moze jakiekolwiek badania dotyczace teratogennosci bolda,czy to kobiet czy mezczyzn? jak mozesz t wyslij na @

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-07-18 19:26:12

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
no właśnie z tego co wyczytałem w FA to bold nie miał robionych badań. inne środki miały i nie stwierdzono teratogenności a bold po prostu takich badań nie przeszedł. i dlatego ludzie mówią że jest teratogenny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
z tego co wiem Bold jest w miare ok......jeden z najgorszych tłuczacych plemniki to tren...jak typowi zrobili badania po kuracji trenem to zywotnosc plemników w jajcach była 2% tłucze jajca jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Bo to srodek weterenaryjny
Srodki dla ludzi przechodza takie badania
A bold nie jest robiony dla ludzi wiec mozliwe ze nie badaja go pod tym kontem a to ze ktos pisal na forum i wszyscy po nim powtarzaja domnie nie przemawia.
Dopoki nie zobacze badan klinicznych nie rusze bolda
trenu rowniez
dlatego jezeli ktos nie zyje z tego sportu to sensu nie widze lapania sie za srodki weterenaryjne.




Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-18 19:56:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
Fastum-a ludzie juz tez nie stosuja tylko ida do weterynarza po masc dla koni,krow itd

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
z tego sportu żyje tylko paru facetów na świecie. nie namawiam nikogo ale sądzę, że jak facet kupuje wyścigowego konia za milion dolarów to potem nie będzie mu pakował byle gówna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Sorry za off top ale mam pytanie Wiecie ile wynosi okres poltrwania acetatu boldka w tabsach z eapu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki odblok po cyklu

Następny temat

Proviron + winstrol + Oxandrolon

WHEY premium