SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to powstrzymać..pomóżcieeeeeeeeeeeeeee !!

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 3204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Jestem tutaj zupełnie nowa, zawsze oglądałam tematy, ale jako niezarejestrowany użytkownik..4 lata temu schudłam 12 kg, czułam się wspaniale byłam na diecie 1200 kcal, byłam w sanatorium (poprosiłam lekarza o skierowanie, chociaż nie jestem otyła mam jednak tą nadwagę), nie narzucałam sobie sama tej diety...ale przez mój głupi nawyk podjadania stresu niestety przytyłam spowrotem te 12 kg z nawiązką +3 kg.. 2 miesiące temu zdecydowałam się zaś na dietę..tym razem 1000kcal..i to była głupota..w sensie schudłam 7 kg w ciągu 40 dni..ale pojechałam do ciotki do niemiec na 1,5 tygodnia, a że moja ciotka jest jaka jest to nie pozwoliła jeść mi według swojej diety, nie miałam też dostępu do swoich tak jakby produktów, bo byłam uzależniona od ich trybu życia...przytyłam 3 kg..i teraz jestem za przperoszeniem w dupie bo nie wiem co ze sobą robić..czy dalejs stosować tą dietę 1000kcal..no bo jeśli nie będę dalej stosować to się zaleje już całkiem fatem..a powiem szczerze, że widać.. bardzo dużo ćwiczyłam brzuch i pośladki..boczki..i widać tak jakby, że mięśnie zamieniły się w tluszcz..strasznie się teraz w swojej skórze czuje..szczerze mówiąc to żałuje..i wolałabym stosować dobrą dietkę bogatą w białko.. ćwiczyć na siłowni mieć dobre samopoczucie i nie liczyć tych kalorii... właśnie wczoraj przeczytałam wszystkie działy co do odchudzania początki itd.. no ale mądry Polak po szkodzie..co w takim razie zrobić w mojej sytuacji? jeśli przestanę stosowac teraz 1000 kcal to pewne, że dobiję swojej dawnej wagi albo przytyję jeszcze więcej..tak naprawdę jestem w rozsypce i nie wiem co ze sobą zrobić. Przepraszam jesli był podobny temat, ale szukałam, a wybaczcie mi to, usprawiedliwiam się tym, że jestem nowa i jeszcze nie do końca łapię tutaj wszystko.

Zmieniony przez - nolaaa w dniu 2011-07-18 22:03:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Po pierwsze to chyba sama już sobie odpowiedziałaś na pytanie - dieta 1200 i 1000 SUX! To po pierwsze. Po drugie rozregulowałaś metabolizm i wszysctko co jesz zamienia się w tłuszcz .. Ładnie pokazałaś nam książkowy przykład jojo.

Jeśli chcesz porady i obiecujesz trzymać się zasad które panują w dziale Ladies uzupełnij informacje:

1. Przeczytaj koncepcję i regulamin działu https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
2. Wypełnij ankietę z punktu 4.
3. Pokaż nam co jesz - www.dzienniki.sfd.pl; www.dietetyk.sfd.pl
4. Rozpisz swój obecny trening
5. Pokaż jak wyglądasz

Jeszcze jest nadzieja, także licze na szczerą spowiedź

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Wiek : 26 sierpnia będzie 20 lat
Waga : 69,8
Wzrost : 162
Obwód w biuście : 93
Obwód pod biustem : 85
Obwód talii w najwęższym miejscu : 80,5
Obwód na wysokości pępka : 95
Obwód bioder : 97,5
Obwód uda : 59,5
Obwód łydki 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz :ramiona, brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: sport tylko w formie spacerów i dziennie z godzinkę lub pół godziny ćwiczeń w domu + co tydzień intensywne tańcowanie na dyskotekach hehe:)
Co lubisz jeść na śniadanie: najczęściej jem otręby z mlekiem, serek wiejski albo kromkę razową z pomidorem szczypiorkiem sałatą i szynką drobiową
Co lubisz jeść na obiad : na obiad najczęsciej makaron razowy, ryż brązowy z piersią z kurczaka gotowaną, na parze, na grillu beztłuszczowo lub rybą też gotowaną, na parze lub na grilluk i jakaś sałatka zrobiona z warzyw + kilka malutkich kropelek oliwy z oliwek
Co jako przekąskę : na przekąskę zawsze jakiś owoc lub jogurt albo kefir
Co jako deser : to samo co jako przekąskę
Ograniczenia żywieniowe : nie ma:)
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : regularnie
Preferowane formy aktywności fizycznej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedyś z 5 lat temu olimp therm line II i olimp thermo speed
Stosowane wcześniej diety : 1000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
co do treningu jutro zapisuję się na siłownię i będę biegać też wieczorami z koleżanką.. zdjęcie niestety nie mam na razie zrobionego takiego co mogłabym brzuch pokazać, bo jest ciemno i nie mam dostępu teraz do aparatu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
jestem drobiożercąąą :) tylko to mięsko toleruje, jajka i inne białko uwielbiam, tak naprawdę to chyba nie ma rzecz, ktorej bym nie zjadła, więc jestem otwarta na różne wasze propozycje...musicie mi pomóc, bo nie dam rady sobie sama:( a obiecuję się stosować naprawdę do wszystkich tutaj zasad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
czekamy więc na zdjęcia, które pokażą dokładnie typ sylwetki, miejsca zagrożone itd.

i na rozpiske dnia wg kalkulatora dietetycznego
zapisuj wszystko to co jesz normalnie - zobaczymy wtedy jakie masz braki, co wywalić, co dodać ..

i rozumiem Twoje rozgoryczenie - ale sama sobie zgotowałaś taki los, także teraz tylko cierpliwości

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
wiem szefie wiem:D zaraz dodam zdjęcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
ja nie szef
jak Szefostwo przyjdzie to bedzie sie dymic

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134


matko;d jakie zdjęcie i to do sieci:D ale to forum jest żeby pomóc więc się obnażam:D jak wysyłałam to zdjęcie teraz na sfd to mi się komp zawiesił więc jest nawet sygnał od rzeczy martwych, że czas coś zmienić hahahaha:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
http://www.dietetyk.sfd.pl/ pierwszy dzień zapisany:_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
robisz zrzut diety i wysyłasz z kompa albo linka zewnętrznego

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

pomoc moderatorek

Wiecej