SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to powinno wyglądać?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35027
Witam !
Mam pytanie jak powinien wyglądać trening piłkarza w dzisiejszych czasach ? Chodzi mi o to , ile treningów tygodniowo, w jakich formach, jak dzielic i czy dzielić to na jakieś etapy itd?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Każdy człowiek ma inny czas regeneracji organizmu. Niektórzy mogą trenować 2 razy dziennie, podczas gdy inni tylko 4 razy w tygodniu. Każdy organizm jest inny. Trenuj tyle, na ile pozwoli ci twój organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Nie zgodzę się z tym że są różne organizmy i że różne one działają na wysiłek. Jeżeli ktoś trenuje 2 razy dziennie to organizm sam się do tego przyzwyczai. Oczywiście jeśli nie będziemy dbać o dietę, rozciąganie i regenerację organizm odpowie kontuzją.
Ile trenować? Jak najwięcej.
To wszystko zależy od tego jaki masz cel. Według mnie mając 100% wolnego czasu 6-8 godzin dziennie jest najbardziej optymalne. Wliczamy w to nie tylko sam trening w klubie ale również trening indywidualny + siłownia + trening mentalny lub też inne sposoby rozwoju piłkarskiego nie należący do wysiłku fizycznego.
Gwarantuje że 4 lata takiego treningu pozwolą Ci grac na poziomie zawodowym, Na jakim szczeblu? To wszystko zależy od tego jak ciężka pracę wykonasz i ile % z siebie dasz na każdym z tych treningów.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

21 lat a pilka nozna, czyli dzieciece marzenia doroslego czlowieka.

Następny temat

Typer Serie A 2016-17

Wiecej