SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to naprawic ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2112
Witam wszystkich , ostatnio przytylem o silowni wiem malo w sumie nic :/ biodra mam jak do rodzenia dzieci teraz waze 90kg wzrost 178cm doradzcie co robic wczesniej bylem na diecie wysoko bialkowej I tak utrzywalem wage 75kg a ostatnio duzo stresu I poszlo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Przede wszystkim musisz ogarnąć dietę i zacząć się ruszać w miarę możliwości. Niestety stres plus kiepska miska szybko kończą się tak jak na zdjęciu. Chcesz zacząć chodzić na siłkę?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2112
Tak taki mam zamiar tylko nie widze sensu jak Niewiem co mam robic I jak :/ w zeszlym tygodniu poszedlem trzy dni I w sumie Niewiem juz nawet nie mowie o schudnieciu ale dobrze by bylo chocoaz jakas mase miesniowa Wyrobic ale trzeba wiedziec jak potrzebuje by ktos mi doradzil od czego zaczac jak zaczac itp itd


Zmieniony przez - Dajvbody w dniu 2018-07-01 23:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
witaj.
nie da sie budowac masy miesniowej przy tym poziomie otluszczenia, Twoj metabolizm Ci na to nie pozowli.
tzreba koniecznie redukcje zrobic i to solidna z tego co widac a w tym pomoze Ci rowniez trening na silowni.

co do tego, co masz robic na treningu, jets mozliwosc skorzystania minimum z 2-3 treningow z pomoca trenera?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ten artykuł będzie dla Ciebie pomocny https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2112
Dzieki za link

Mieszkam w małej miejscowosci jesli chodzi o trenera personalnego to jest to opcja ktora rozwazalem problem w tym ze najblizszy to 50km stad do ktorego musialbym dojezdzac a mieszkam Jakies 100 metrow od silowni

Jesli chodzi o chudniecie to nigdy nie mialem z tym problemow, problem w tym zeby schudnac I miec ladne cialo jednoczesnie a nie jak flak:/

Wczesniejszq dieta to dukan ale zmodyfikowany bo jadlem normalnie orzechy grejpfruty itd itd Chodzi mi oto jak to sobie wszystko ulozyc zeby dieta byla zbilansowana a ja ciwiczac na silowni nie tracil tkanki miesniowej a tluszczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Wszystko na spokojnie jest wiele tematów na forum, ktore Ci pomogą :)
Nie od razu Rzym zbudowno nie da się jednocześnie budować mięśni i redukować tłuszczu. Jesli chodzi o mase mięśniową to nie wygląda u Ciebie najgorzej więc nie musisz się martwić, ze nic z twojej sylwetki nie zostanie po skończonym odchudzaniu.
Tak jak koledzy wyżej skup się ma redukcji
teningi silowe+cardio i powoli obcinaj kalorie ,to przyniesie najlepsze rezultaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Dajvbody
Dzieki za link

Mieszkam w małej miejscowosci jesli chodzi o trenera personalnego to jest to opcja ktora rozwazalem problem w tym ze najblizszy to 50km stad do ktorego musialbym dojezdzac a mieszkam Jakies 100 metrow od silowni

Jesli chodzi o chudniecie to nigdy nie mialem z tym problemow, problem w tym zeby schudnac I miec ladne cialo jednoczesnie a nie jak flak:/

Wczesniejszq dieta to dukan ale zmodyfikowany bo jadlem normalnie orzechy grejpfruty itd itd Chodzi mi oto jak to sobie wszystko ulozyc zeby dieta byla zbilansowana a ja ciwiczac na silowni nie tracil tkanki miesniowej a tluszczowa


Na swojej siłowni nie masz jakichś ogarniętych chłopaków żeby Ci pokazali technikę w podstawowych ćwiczeniach?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zawsze możesz wykupić konsultacje u trenera online. Jeśli trafisz na rzeczową osobę to spokojnie ogarniecie technikę za pomocą nagrywania filmów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2112
Mi chodzi bardziej o to ze np poszedlem na silownie w zeszlym tyg i w sumie pociwiczylem itp potem sobie zaczolem czytac i tak po wyczytaniu stwierdzam ze poco mam cwiczyc skoro itak moja dieta nie jest jakas zadowalajaca skad mam miec pewnosc ze jem wystarczajaco protein , wleglow i tluszczy aby nie tracic miesni tylko tluszcz jak to obliczyc wszystko zeby mialo sens a narazie sie poddalem znowu bo stwiedzilem ze poco robic cos skoro pewnie robie to zle

Jesli chodzi o chlopakow na silowni to pewnie jak ich juz poznam to pomoga tylko chodzi o zaczecie :)

Potrzebuje pomocy przy tym jak obliczyc moje zapotrzebowanie itp zdjecie mojej postury jest powyzej chcialbym tez wiedziec co cwiczyc bo jak narazie to biodra mam jak do rodzenia dzieci :)



Zmieniony przez - Dajvbody w dniu 7/2/2018 1:07:50 PM

Zmieniony przez - Dajvbody w dniu 7/2/2018 1:27:59 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Czasem zmiana nawyków żywieniowych początkowo wystarcza, ale bez liczenia makro trudno będzie wszystko kontrolować.
Bo to nie jest łatwe żeby jeść tak aby gubić tkankę tłuszczową i nie tracić mięśniowej.
Musisz policzyć zapotrzebowanie i pilnować jakości jedzenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan fbw 5x5 jest dobry ? Oceńcie

Następny temat

Split po roku ćwiczeń FBW?

WHEY premium