SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to możliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
Witam wszystkich i od razu przechodzę do tematu: Tak więc nie chodzi tutaj o mnie, tylko urażoną dumę znajomego, który warzy około 100kg, i reprezentuje dużą siłę, gdyż na klatę bierze 130kg. A 2 dni temu przegrał 200zł ponieważ podszedł do niego chłopak warzący na oko max 70kg, i zaproponował mu siłowanie się na rękę, no i ku wielkiemu zdziwieniu ten "chłopczyk" pokonał go bez większych problemów. Tak więc nasuwa się pytanie: JAK JEST MOŻLIWE POSIADANIE TAKIEJ SIŁY BEZ MASY MIĘŚNIOWEJ? Gdyż on nie chciał nam zdradzić swojego sekretu. Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi i z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
Zgadzam się z tobą, ostatnio dużo czytałem o armwrestlingu ( siłowaniu na rękę) no i tutaj pracuje prawie całe ciało, poza tym znaczną rolę odgrywa technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Zapewne trenuje 3boj siłowy.Liczy sie nie tylko siła ogólna ale takze dynamika i siła przedramiona i bicepsa...ogólnie to cała łapa pracuje
A ze kolega wyciska 130 na klate to o niczym nie świadczy.W siłowaniu klata nie pracuje

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
warzy około 100kg, i reprezentuje dużą siłę, gdyż na klatę bierze 130kg
30kg ponad swoja wage to jest jeszcze poczatkujacy.Sily nie mierzy sie klatka to po pierwsze.

To ze ktos jest duzy to nie swiadczy o sile.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
Rozumie, ale kumpel nie jest kulturystą, ani ciężarowcem, czasami tylko przejdziemy się na siłownię, Jestem zdziwiony siłą "mniejszego", gdyż kumpel od urodzenia mieszka na roli no i siłę ma wyrobioną w inny sposób, tak więc siłę ręki ma taką ze hoho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Od Niedawna interesuje sie siłowaniem na rękę kilka miesięcy temu gdy siłowałem sie ze starym dostawałem za każdym razem bez masła dziś gdy ojciec sie nie wezmie w garść to nie ma polotu. zwłaszcza
gdy jest po pracy itd. Wiele zależy od techniki i tego jak ustawisz walkę/ jezeli jestes wytrzymały to staraj sie nie przegrać i zmęcz przeciwnika. jezeli jesteś dynamiczny zaatakuj od razu trzeba wykorzystywać swoje walory. Osobiscie ważę 73-75 kilo i nie mam problemów z rówieśnikami podchodzącymi po 90-100 kg.
BTW. Zawsze staram sie aby odległość miedzy nadgarstkiem a barkiem była jak najmniejsza.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3082
Prosta sprawa ten mniejszy miał wyrobioną dobrą technikę pewnie to nie była przypadkowa osoba tylko ona to trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Wilku34 zgadzan sie z tobą. Technika i jeszcze raz technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
sila reki w duzej mierze zalezy od mocnego przyczepu lokciowego
w armwrestlingu mozemy rozpoznac ponad 90 taktyk ataku


tyle wyczytalem w KiF-ie jakies 2 nr temu...

Zmieniony przez - Cybul08 w dniu 2008-06-07 15:02:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4248
Witam wszystkich i od razu przechodzę do tematu: Tak więc nie chodzi tutaj o mnie, tylko urażoną dumę znajomego, który warzy około 100kg

To nie jest bardzo wielka sila moj kolega wazy 75kg( rocznik 1991) i wyciska 125kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
W miejscowym gimnazjum były jakiś tydzien temu jakieś imprezy i min. konkurs siłowania na ręke. Uczestniczyli oczywiscie nie ludzie z gimnazjum tylko starsi. Chłopaki po 21 lat , starsi do 30 wszyscy po pare lat na siłce , po 130 na klate itd. Jeden nawet pewnie ze 160 i do tego cały rok trenował armwrestling. Zawody wygrał człowiek w wieku około 60 lat, a ten który trenował siłowanie się na ręke skonczył po walce z 60 latkiem z kontuzją ręki . I powiedzcie mi WTF ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
sama technika... widziałem już kiedyś jak facet ćwiczący zawodowo armwrestling pokonał dużo silniejszego i cięższego zawodnika, w KIF z kwietnia 2008 jest nawet dość obszerny artykuł na ten temat...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długe ręce a wyciskanie

Następny temat

Strajki pocztowców---> www.żal.pl

WHEY premium