SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest ze studiami ?

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 822
Witam ! (Przepraszam jeśli zły temat)

Skończyłem już liceum i maturę. Aktualnie czekam na wyniki matury. Chciałbym pójść na studia. Niestety nie zabardzo wiem kiedy i jak składać papiery, bo w szkole to tylko o maturze mówi , a co potem to juz nic. Tak więc chciałbym , żeby ktoś napisał jak powinen wyglądać ten cały proces przyjmowania (słyszałem też o wpłatach).
Chciałbym aby też ktoś napisał , gdzie warto studiować na której uczelni (chodzi mi o Lublin ewentualnie AWF BP). Dodam, że na maturze zdawałem oprócz podstawy, rozszerzoną historię i wos. Także raczej humanistyczne.

Precious o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12973
Każda uczelnia ma stronę www, na której jest wszystko wypisane. Jak nie umiesz tego znaleźć, to może jednak warto przemyśleć tą decyzję o studiowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 822
Tak tylko na każdej stronie uczelni pisze , że ich jest najlepsza a ja pytam tych co tam chodzą !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
skoro wos i historia to może prawo?? rzeczy typu socjologie europeistyke możesz sobie z miejsca odpuścić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[K]Kupie obciążenie 2x5kg

Następny temat

Sklem z suplementami w Lublinie - jaki polecacie ?

Wiecej