SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z tymi pilkarzami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to się dzieje że dużo piłkarzy ma super rzeźbę i nie najgorsza masę mięśniowa? Przecież oni nie mogą sobie pozwolić na trening typowo masowy gdyż przez to gromadzi się tłuszcz nie mówię tu o ektomorfach. Przez sezon nie mogą masować bo stracili by na szybkości nie mówiąc o kondycji z powodu zwiększenia masy ciała. Poza sezonem utrzymują bądź poprawiają kondycję. Jak przy treningach o takiej intensywności aerobowej można powiększyć sobie mięśnie? Nie mówię tutaj o mięśniach obwodami przypominających kulturystę. Ich masa mięśniowa jest w większości przypadków na poziomie który sam chciałbym osiągnąć. Da się zrobić to co oni nie biorąc odżywek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dobrze dopracowana dieta i trening silowy (ktorego nie unikaja pilkarze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
1.Oni mają dietetyków
2.Szybki metabolizm
3.Wysoki poziom testosteronu
4.że na masówce gromadzi się tłuszcz to nie jest reguła (ale 99,9%) ;p
5.Da się zrobić wszystko bez supli tylko trochę dłużej.

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,2.Szybki metabolizm" ale to chyba Ci z pierwszej ligi
Oni mają, mówiąc krótko zdrową sportową sylwetkę. Trenują regularnie, trzymają diety, i mają do dyspozycji wykwalifikowany często światowej sławy personel, który ciężko pracuję, aby ich forma była stale na jak najwyższym poziomie.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też mam szybki metabolizm, nie mam dietetyków, gram w piłkę w klubie, nie biorę odżywek, nie unikam treningów siłowych, ćwiczyłem na masę i oponkę na brzuchu wyrobiłem ;). Biegam treningiem hiit 2 tyg. unikam wegli jak ognia, chlone bialko i co? Zrzucilem 4kg z czego większość to były chyba mięśnie bo z brzucha to ledwo zauważalna ilość tłuszczu zeszła. Bardzo ładnie wyrzeźbilem żebra a nie mięśnie brzucha. Z dieta nie wiem jak już walczyć. Od tego jedzenia białka non stop mam ochotę zostać wegetarianinem. Czemu tak jest co ja mam wogóle teraz robić? Z powiększaniem mięśni zastopowalem na rzecz redukcji. Redukcja idzie jak krew z nosa... Myślę czy nie j'bnac strzaly w miesien, będzie rzeźba i masa. Ma ktoś jakieś pomysły na wygląd modela dla mnie? Dodaje że nie jestem typowym ekto ani endo a co dopiero mezo. W dzieciństwie miałem niedowage jak zacząłem ćwiczyć mięśnie rosły jak oszalałe. Tłuszczu nie na niewiem ile. Jest wystarczająca ilość psująca wyglad. Nie jestem sezonowcem zalezy mi tylko na osiagnieciu zalozonego celu. Co będzie później to się zobaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,Myślę czy nie j'bnac strzaly w miesien, będzie rzeźba i masa" - jak masz czas umierać to doradzam.

,,Ma ktoś jakieś pomysły na wygląd modela dla mnie" - umyj się , wyperfumuj, idź do profesjonalnego fryzjera, ładnie się ubierz, manicure,pedicure - te sprawy, i nie wiele Ci już będzie brakowało do modela.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-06-25 20:10:05

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz rację umyje się jak codzień pójdę do stylisty i co mi to da? Wygląd kobiety. Zależy mi na tej cesze modela o której zapomniałeś wspomnieć mianowicie proporcjonalna i harmonijnie rozbudowana sylwetka. Moje pytanie dotyczyło właśnie takiej sylwetki. Dzięki za odpowiedzi. Mimo że nie pogłębiły mojej wiedzy to trochę chociaż się posmialem. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
mają do dyspozycji wykwalifikowany często światowej sławy personel, który ciężko pracuję, aby ich forma była stale na jak najwyższym poziomie.

Przecież dostałeś odpowiedź. Czyżbyś szukał na tym forum światowej sławy trenerów, którzy by ci wszystko podali na tacy? Rozumiem twój tok myślenia: "kij tam, że piłkarze płacą grubą forse za trenerów - to frajerzy. Ja sobie znajde darmowego, na forum".

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodziło mi o podanie wszystkiego na tacy. Znam wasza szczodrosc np co do pisania planów czy diet. Ale można człowieka na coś naprowadzic. Z kad mam wiedzieć co było by najlepsze dla amatora? Dzięki za wszystkie odpowiedzi i nie piszcie więcej jeżeli to ma wyglądać tak jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
super rzeźbę i nie najgorsza masa mięśniowa - np. ronaldo?:D

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu akurat ronaldo? Piłkarzy ogólnie charakteryzuje dobra rzeźba i nienajgorsza masa. Da się to osiągnąć bez odżywek i w miarę możliwych dostępnych środków?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry plan?

Następny temat

Trening brzucha. Pomóżcie!

WHEY premium