SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to dalej rozegrać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

84

Wzrost

173

Obwód ramienia

42

Obwód uda

62

Obwód talii

81

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b3 w 2-6 t 1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Prop 11 tyg 100mg eod

Opisz swój plan treningowy

Split

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudniecie

Stan zdrowia

dobry

PPM (podstawowa przemiana materii)

~2000
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Witajcie,

Lece 11 tydzien na cypio i 7 tydzien na npp, chce pociagnac cykl do konca wakacji i jeszcze troche podrosnąć ale niewiem jak to poprowadzic.
Myslałem teraz nad dorzuceniem metki na pare tyg żeby przełamac stagnacje, potem mostek przez cały marzec i potem wjechać boldem z mixem i jeszcze probowac walczyc o jakis dodatkowy kilogram.

Na tą chwile poziom tłuszczu 13 % tanita pokazuje wiec patrze na to z przymrozeniem oka. Lepiej ciagnac mase dalej, podbic kcal czy moze zejsc po metce na te pare tyg na mostek, ogarnac kwestie estro, zredukowac nieco bf i jeszcze wjechac z masa od kwietnia ?

No Pain No Gain !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Npp skończyłem ponad 3 tyg temu, wszedłem meta i ja planuje pociagnac jakies 3 tyg jeszcze o ile flaki pozwola.
Po mecie planowałem most z samego testo przez cały marzec a potem od kweitnia wjazd boldem z mixem. Teraz zastanawiam sie czy zamiast mostu nie zmienic poprostu estru i po mecie wejsc npp

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
Daj teraz już metę, npp pociągnij jeszcze 1-2 tyg, metę na 6-7 tyg, potem most i następna bomba. Ja bym tak zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
npp jak ci pasuje mozesz dać i spokojnie do 12 tygodni i je podbić,potem to juz mozna wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
npp pociągne do skończenia butli czyli niecałe 2 tyg 100mg e2d, meta przed paroma sekundami już zjedzona pierwsza :D Schodzac z mostu bedzie juz kwiecien, od czerwca myslałem nad masterem albo trenem z testem w tle cały czas bold od kwietnia

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
na tren za wczesnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
to master poleci na wakacjach :)

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bolda juz teraz daj wg mnie :) czym szybciej tym lepiej - i na mase i na redu sie nada, ciagnac dłuuuugo można, a fajnie zaczyna bujacpo 8-10 tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
250 mg e3d Alphy wystarczy ? to wychodzi niecałe 600 mg tygodniowo

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
lebioda wychodzi 500 nie 600 mg tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
oczywsicie ze walac co 3 dni wychodzi wiecej niz 500ew bo tydzien ma 7 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren wyżej od testa ?

Następny temat

problem z penisem

WHEY premium