SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak teraz schudnac?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Czesc!
Poltora roku temu bylam na diecie schudlam ok 18kg, z 85 na 67kg w porywach. Jestem ztego bardzo dumna, lecz moim celem jest dojscie do 5 z przodu. Przez ten czas po schudnieciu prowadzilam rozny tryb zycia raz obzarstwo, raz wgl nic nie jadlam. Ale to wina mojego apetyty i anemi przez ktora przeszlam ( sprawy rodzinne, nie wina diety )
Teraz po tym czasie chcialabym znowu wrocic do odchudzania i dojsc do swojego celu o ktorym na prawde marze i jestemw stanie zrobic wszytsko, z razsadkiem. ;)
Moje posilki byly nie relularne jak byc powinny, czasem bylo 1300kcal czasem 1700, a czasem niecale 1000... Dlatego wiem ze teraz moze byc troszke ciezko. No ale..
Czesto jadalam po 18, nie patrzac na to ze za 1h wskakuje do lozka...
Nie przytylam od takiego trybu zycia, ale wiem ze to moze kiedys nastapic a tego bym nie chciala bo jestem jeszcze mloda.
Za 2 lata zaczynam prace, bankowosc, dlatego powinnam wygladac dobrze, bo to w koncu zadow wykonywany miedzy ludzmi i wyglad sie liczy.
Mam w domu stepper i rower stacjonarny. Wiec te dwa sprzety moge wykorzystac.

Moje pytanie polega na tym, jak, w jakich godzinach i jak dlugo najlepiej jezdzic na rowerku lub cwiczyc na stepperze? Wiem ze po ok. 30 minutach zaczynamy spalac tluszcz, wiec na pewno tyle... Jestem w stanie jezdzic codziennie, dlatego chcialabym wiedziec jaki czas czy ok 60 minut, moze mniej, wiecej. ;)
Cwiczenia na brzuch, nie wiem na prawde jak wykonywac, gdy robie brzuszki ( ciwczenie moim zdaniem nie az tak dobre jak o nim mowia ) bola mnei bardziej plecy niz miesnie brzucha... Moze zle wykonuje, nie wiem. A6W, rozpoczelam i szczerze mowiac zrobilam 2, 3 razy i nie wiecej... Te cwiczenia daja mi popalic, i jak narazie nie mam az tyle sily na nie, wiec wole zaczac od czegos mniej wyczerpujacego moje miesnie.. Ale czego?

Ile powinnam jesc teraz kcal, zebym zaczela chudnac ( przy tym cwiczenia ) ?

Z gory bardzo dziekuje! ;)

PS. szperalam na forach i znalazlam duzo wskazowek, a te pytania chce zadac indywidualnie, bo na nie odpowiedzi nei znalazlam.

23.08.2010r - 69.4 kg
! Cel ! - 58/59 kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
oj dziewczyno

marne to czytanie ze zrozumieniem.
nie ma co gadac weź sie za dział "odżywanie"

zdr

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
mowisz ze sporo czytałaś.

zajrzyj do działu "odżywanie" a tam napewno znajdziesz o wiele więcej. "trening dla początkujacych" pozwoli dobrać jakies areoby czy coś w tym stylu

to szybkie pytania a nie pytania na calą strone
zdr

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
jak zadaje pytanie to wyjasniam o co mi chodzi. ;) a nie zeby potem byly niedomowienia. te dzialy juz sprawdzilam. Wiem co jesc, ale nie wiem jaka liczbe kcal powinnam teraz jesc, z powodu moim napadow, ktore byly ok 700kcal do 1700...
No ale moze poradzi mi ktos bardziej zetelny. ;)
Tak czy inaczej, dzieki.

23.08.2010r - 69.4 kg
! Cel ! - 58/59 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
włąsnie ile i co jeść znajdziesz w tamtyn dziale.

zrozum ,że diety dla kogos nie da sie rozpisawc w 5min.
Ok czkemay na kogos bardziej żetelnego

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Gdy ja o diete nie prosze... Bo to nie ma byc dieta lecz styl zycia. Chodzi mi tylko o to ile kcal powinnam teraz jesc... A nie znalazlam czegos takiego... Chce by waga spadla, a przy tym ile jadlam raz tak raz tak, teraz moze byc trudno. Dlatego nei wiem od ilu zaczac.. Jedynie chodzi mi o to i o cwiczenia na miesnie brzucha... ;)

23.08.2010r - 69.4 kg
! Cel ! - 58/59 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
aha, jak chcesz schudnąc to - 300kcal dziennie
na rozbudowe mięsni brzucha polecam ABS 2 a na płaski brzuch sama zobacz : http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=ćwiczenia na płaski brzuch&aq=2&aqi=g10&aql=&oq=cwiczenia n&gs_rfai=&fp=b7973a96648969a2 

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Ile kalorii przyjmować? Z tego co pamiętam, w dziale odżywianie są wskazówki jak to wyliczyć.
Styl życia? Temat: 10 wskazówek żywieniowych + wiadomo, aktywność fizyczna.
Ćwiczenia na mięśnie brzucha? Polecam ABS II (pamiętaj, że samymi ćwiczeniami nie spalisz tłuszczu z brzucha - potrzebna dieta i aeroby)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Czyli to co wczesniej pisałem

Zdr

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Chciała więcej opinii, to napisałem co uważam. Może jak więcej osób napisze to samo, to i ta "rzetelność" będzie większa.

PS. a jak zacząłem pisać poprzedniego posta, to jeszcze nie było twojego z tym ABS'em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
300 kcal ? nie mam zamiaru wpasc w jakas anemie lub Bog wie co. Niby to forum jest takie dobre jest tyle osob co tak dobrze sie zna a jak juz czlowiek cos napisze to go albo krytykuja, badz odsylaja albo daja jakies idiotyczne, bo inaczej tego nie nazwe przyklady. I to ma byc pomoc? wielkie dzieki..


A co do tych wskazowek poszukam tak jak i ABS II ;)

23.08.2010r - 69.4 kg
! Cel ! - 58/59 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Z tymi 300 kaloriami to chodziło o to, że tam przed był minus. JAk wyliczysz swoje normalnie dzienne zapotrzebowanie, to odejmujesz od tego te 300 kcal i tak układasz diete.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga

Następny temat

kefir

WHEY premium