SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko tracicie forme ?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
Witam Wszystkich czytajacych ten dział. Nurtuje mnie jedno pytanie jak to jest z tą waszą formą. Chodzi mi tutaj o wszystkie uprawiane sporty. Kondycja, siła, wytrzymałość Bo nie wiem czy tylko ja mam z tym problem ...
Chodzi mi konktrtnie o to ze jak przestane dosłownie na kilka dni cwiczyc lub biegac moje wyniki dramatycznie spadają. Z Biegania na dystansie np 3 km . RóŻnica po ok 2-3 tygodniach wynosi ponad 30 sek .:/ o sioowni nie wspomne . PATRZE NA MOICH KOLEGOW I NIE MAJA AZ TAKICH DUZYCH SPADKOW W TAKIM OKRESIE . Napewno duzo zalezy od genów. Tez macie takie duze spadki podczas krotkiej przerwy ? Moze ktos mi podsunie pomysl jak lub czym zmnijeszyc taka destrukcje.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jakiejś dłuższej przerwy nie miałem ale ok 2 tygodnie i idzie odczuć spadki w sile.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
rad26
Witam Wszystkich czytajacych ten dział. Nurtuje mnie jedno pytanie jak to jest z tą waszą formą. Chodzi mi tutaj o wszystkie uprawiane sporty. Kondycja, siła, wytrzymałość Bo nie wiem czy tylko ja mam z tym problem ...
Chodzi mi konktrtnie o to ze jak przestane dosłownie na kilka dni cwiczyc lub biegac moje wyniki dramatycznie spadają. Z Biegania na dystansie np 3 km . RóŻnica po ok 2-3 tygodniach wynosi ponad 30 sek .:/ o sioowni nie wspomne . PATRZE NA MOICH KOLEGOW I NIE MAJA AZ TAKICH DUZYCH SPADKOW W TAKIM OKRESIE . Napewno duzo zalezy od genów. Tez macie takie duze spadki podczas krotkiej przerwy ? Moze ktos mi podsunie pomysl jak lub czym zmniejszyc taka destrukcje.?


Jeśli chodzi o sile to traci się ją szybciej niż formę jako tako sylwetkową. U mnie wystarczy tydzień pod względem silowym, no ale to dość logiczne, że względu na to, że sile buduje się w dużej mierze przez przyzwyczajenie układu nerwowego do danego ruchu. Kondycja/wytrzymałość typowo np. pod sport walki to po około 14-15 dniach już odczuwam pogorszenie się formy.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93265 Napisanych postów 362772 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664099
Zależy jeszcze duzo od tego jaki prowadzisz tryb życia w trakcie tej przerwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały

Wiecej