SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko schudnąć po porodzie?!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278


Witam,
mam spory problem: w krótkim czasie (na przestrzeni dwóch lat) przeszlam dwie ciąże, dwa porody, czym sobie mocno wyeksploatowalam organizm. Przed ciążami byłam szczuplą (170cm, 55kg), wysportowaną dziewczyną, delikatna budowa, kruchy kościec, mało tłuszczu, duzo mieśni, prowadzącą aktywny tryb życia - do pracy jeździłam przez cae miasto na roerze, klub fitnes 3xtydz po 3 godz aeroby, stretching i siłowe, raz na tydz biegi i basen. W pierwszej ciąży przytyłam tylko 10 kg i szybko je straciłam karmiąc piersią czyli 1000kcal dziennie szło na produkcję mleka, owszem dbałam o siebie nie jadłam w ogóle słodyczy i mącznych. Kiedy maluch skończył 3mce znowu zaszłam w ciaże i już nie było tak wesoło. Zero kondycji, opuchnięcia, brak ruchu, niepohamowany apetyt jakbym dziesięc lat jedzenia nie widziała, wprost rzucałam sie na wszystko. Z powodu przedwczesnych skurczy niestety prawie cała ciąża przeleżana, poskutkowało to tym ze w dniu porodu ważyłam 85kg!!! Poród był w lutym, w tej chwili ważę 70kg, nie moge karmic piersią wiec waga nie leci juz tak szybko w dół, ułożyłam sobie sama dietę niestety chyba cos robie źle bo od jakiegos czasu waga ciagle stoi w miejscu. Raz w tyg chodze na besen, do klubu fitness, poza tym biegam przy dzieciach co jest b wyczerpujace, podnosze je kilkaset razy dziennie itp. Bardzo prosze o pomoc i korekte, bo chyba cos robie nie tak. Zależy mi, żeby w ciągu miesiaca stracic jak najwiecej, bo wracam do pracy i nie mam sie w co ubrac - wszystkie ciuchy mam na 55kg a nie na 70 kg monstrum tłuszczowe, źle sie czuję w takich oponkach,najwiecej tłuszczu mam na ramionach (zamiast tricepsa), biodrach, brzuchu, pupie i udach. Na szczescie skóra w idealnym stanie, zadnego rozstepu czy celulitu. Poza względami estetycznymi ciezko mi sie chodzi, cwiczy i w ogóle działa, mam b obciażone stawy kolanowe, szybko dostaje zadyszki, nie jestem przyzwyczajona do takiego płaszczyka tłuszczowego, zupełnie jak w innym ciele. POMÓŻCIE.

Moja dieta

pobudka 5 rano, wycisniety sok z grejfruta lub szklanka wody z cytryna

6.00 symboliczna grzanka z konfiturą i mocna jak diabeł kawa bez cukru na obudzenie i energię na cały dzien

8.00 owsianka - łyżka płatków owsianych, łyżka żytnich, łyzka otrąb, kilka rodzynek, morela suszona, figa suszona, kilka orzechów włoskich, łyzka pestek z dyni, łyżka ziaren słonecznika, pół szklanki mleka 3,2 tłuszczu

10.00 2 kiwi lub dwa jabłka, lub banan

11.00 kubek bardzo mocnej kawy bez cukru

13.00 obiad - surówka: kilka liści sałaty, pomidor, rzodkeiwki, cebula, por, starty seler, czarna rzodkiew, zielona pietruszka, szczypior, podlane oliwą z cytryna i przyprawami, wymiennie do tego albo tłusta ryba albo piers z indyka, albo 3 jajka. Co drugi dzien zamiast miesa lub ryby kasza (jaglana, gryczana lub amarantus)

16.00 2 łyżeczki ISPAGULU słaba kawa

18.00 kubeczek twrożku ze szczypiorkeim lub warzywa zapiekane z kaszą, kubeczek kefiru

Po 18 nie jem. W ciagu dnia, zeby nie było, ze tyle kawy chleję, piję tez herbaty owocowe, ziołowe, kawe zbozową, wodę min. Wykluczyłam wszelkie słodycze, chleb (oprócz tej małej grzanki rano, ale nie wypiję kawy na czczo), ziemniaki, makarony, soki z kartonu. Co jest nie tak? Dodam, ze taką diete stosowałam przed ciazami i było ok, a teraz nie dosyc, ze waga nie chce ruszyc to jeszcze ciagle chce mi sie jesc, czuje ogromny apetyt na slodycze. Byłam u lekarza, wszystkie wyniki ok. Tarczyca w porządku. Czekam na wskazówki. Dziękuje i pozdrawiam.

Płeć: Kobieta

Wiek: 30

Waga: 70

Wzrost: 170

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 40

Aktywność w ciągu dnia: Zapitalanie całą dobę wokół dwójki ruchliwych dzieci

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: fitness, basen, bieg, rower

Odżywianie: dieta raczej niskowęglowodanowa

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: żadne

Stan zdrowia: bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej: raz w tyg. biegi, basen, fitness, codziennie pol godz cwiczen w domu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nigdy

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: niskowęglowodanowa

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
dodam jeszcze, ze zamowilam sobie Thermal Pro, zeby sie wspomoc, chodzi mi o ruszenie wagi, pobudzenie calego metabolizmu, diete bede caly czas tak trzymac. Jak najlepiej dawkowac Thermar przy mojej wadze, diecie i sylwetce. Prosze o odpowiedz.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Hej mam taki sam problem z tym że mam trójke dzieci . Po pierwszym dziecku ważyłam 55kg po drugim ważyłam 70 pięć lat mi zeszło żebym schudła , a po trzecim nie mialam pkarmu i zostałam z wagą 79kg nie mam siły aby znowu przechodzić to samo przez 5 lat aby wrocic do wagi mojej , jeszcze doszedł implant ( aby nie zajść w ciażę) i raz jadę do góry z wagą a raz spadam . zakupiłam sobie Prolab Therma Pro i powiedzieli mi że mam stopniowo brać ( 1 kapsułka trzy razy dziennie dla chudego ciała. Nie przekraczać 4 kapsułek dziennie.) Od jednej zacząć i jak będziesz się czuła . Czaytałam pozytywne opinie ze jest efekt bardzo dobry nastroje nieraz są różne , mam nadzieje że się roszy i będzie łatwiej . Powodzenia

Wiek : 35
Waga : 80
Wzrost : 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do biegaczy stosujących trening siłowy.

Następny temat

ćwiczenia na brzuszek

WHEY premium