SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stworzyć z tego coś dobrego?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wystarczy znać zalecane źródła makroskładników w diece. Reszta to już tylko kombinowanie w kuchni i łączenie smaków. Jak raz Ci nie wyjdzie, to innym razem będzid lepiej. Ja nigdy nic nie robiłem z przepisu. Zawsze z głowy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 542 Napisanych postów 1463 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20759
Ja wole najpierw mieć przepis.10 razy się do niego ustosunkować, a od jedenastego zacząć kombinować sam, kiedy się czuje pewnie ;]

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tylko nie mieszaj masła orzechowego z ziemniakami jak jeden z użytkowników %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
dudee
Tylko nie mieszaj masła orzechowego z ziemniakami jak jeden z użytkowników %)


Podobno dobre, ale jakoś mnie nie przekonuje, wole ziemniaczki z koperkiem i zsiadłym mlekiem
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Jak kto lubi Byle sensownie dobierać źródła składników odżywczych, a nie np. chleb z ryżem

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tuńczyk z colą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Być może moja odpowiedź nie będzie dla ciebie satysfakcjonująca, ale redukcja to okres w którym na luzie możesz sobie ustawic miche na 80%czysto i 20%wliczyc to co kochasz (oczywiście jeśli mikro i makro z tych 80% będzie pokryte). A dlatego na redu bedzie to spoko rozwiązanie ponieważ te 20% raz na jakiś czas nie zaburzy Ci sylwetki ani tym bardziej nie pogorszy wrażliwości insulinowej, ponieważ będzie ją warunkowal deficyt i ciężki trening. A dodatkowo możesz zyskać bo nie rzucisz się za jakiś czas na żarcie, którego ci brakowalo... Na taką czystą miche bym postawił na masie ponieważ nadwyżka kalorii, cukry proste i nasycone kwasy tluszczowe mogą "nie iść ze sobą w parze"... Niestety większość osób robi tak, że redukcja to czysta micha na 100% a na masie to ogień i wliczanie kebsow... Oczywiście do niczego nie namawiam. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wejście na masę

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium