SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stsowac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wiecie biore odrzywki!
dawkuje to tak
- bez treningu
naczo 5 g kreatyny ( płaską łyzeczke )popijam sokiem winogronowym
30 min pózniej jem sniadanie,
10 min po sniadaniu biore odrzywke 75 gram
koło godz. 13 zjem jakąs kanapke
15 mam obiad i zarzywam odrzywke
30 min po obiedzie biore kreatyne
gdzies koło 18 zjem cos
godz 20 - 21 jem kolacje !
- gdy mam trening
5 gram naczo kreatyny
10 min po sniadaniu biore odrzywke 75 gram
ide na pake o 11
po siłowni biore kreatyne
30 min pózniej zarzywam odrzywke
godz 15 obiad
itd.
pwiedzcie czy dobrze robie - stosując tak odrzywki ?
i moze doradzcie jaką diete mam stosowac !
bardzo dzieki - jestem początkujący lamerek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja i tak sadze ze niema to jak wlasna dieta suplementy niezastapia ci w pelni posilku no chyba ze masz niesporzyte ilosci gotowki to powodzenia w swiecie preparatow i suplementow............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67508
Przy braniu kreatyny musisz robic wieksze odstepy od posilkow,chodzi o tozeby brac ja na pusty rzoladek.Odrzywka(zakladam ze to jakis gajner)tez nie powinna byc brana od razu po posilkach.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego twoim zdaniem nie mozna brac gainera do posilku ???

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67508
Nie sadzisz ze porzadny posilek powinien zawierac odpowiednie ilosci wegla i bialka ze branie od razu po nim gainera to bedzie troche przesada.Gainera mozna brac jezeli posilek nie byl w pelni wartosciowy,ale najlepiej brac go miedzy posilkami zeby stale dostarczac organizmowi kalori.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
w sumie Voytas ma racje

'Zeby nauczyc sie latac,najpierw musisz nauczyc sie chodzic!!!'
Cierpliwosci

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to dodatek do diety wiec moze brac kiedy chce.
Gainer nie ma zastepowac mu zarcia tylko ma byc dodatkiem aby cos go utuczyc. I tu nie ma problemu czy wezmie od razu po czy poniej.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67508
I tu sie mylisz Coolbart.Zgadza sie jest dodatkiem ale nie po to rzeby tuczyc.Po cholere zjesc obiad i zaraz po nim gajnera,zgadza sie tak mozna sie utuczyc ale chyba nie o to chodzi.Lepiej odczekac te godzinke i wtedy zapodac gajnerka.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Voytas a co ty na to ze niktorzy zra zra i jeszcze raz zra i za groma nie moge nic utuc ??? Jak wedlug ciebie maja to zrobic ja nie widze innego wyjscia! Trzeba jest ile sie da tylko z glowa.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67508
No i wlasnie z glowa wydaje mi sie czestsze jedzenie niz jedzenie rzadziej i wiekrzych posilkow,a zreszta to niech autor postu poda cos o sobie bo ch** wie jak mu doradzic.Jezeli ma normalna przemiane materii to nie radze mu robic tak jak piszesz Coolbart,ale jesli ma zaje****ie szybka to co innego.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przychylam sie do wypowiedzi Voytasa - czestsze posilki. Owszem gainer ma zastepowac zarcie - ale w maxymalnie 1-2 posilkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67508
Nie chodzilo mi o to Acid zeby zastepowal posilki ale uzupelnial,np.jak masz tylko jakas kanapke to dobrze do niej wypic gajnerka.Dla osob o normalnej przemianie materi popijanie gajnerka ,w rozsadnych ilosciach oczywiscie,miedzy posilkami jest naprawde swietna sprawa jesli chodzi o budowanie masy.Chociaz jak akurat nie ma co zjesc no to tylko gajner...

voytas

voytas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK MIERZYCIE?

Następny temat

ECA - jak stosować?

WHEY premium