SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jak stosować animal cuts?

Wysłana -
Cześć, wg. zaleceń producenta 2 razy dziennie ( pierwszy raz 30min przed śniadaniem i drugi raz 30 min przed treningiem ).
A jak to rozłożyć jak w ciągu dnia mam kilka treningów?
6:00 pobudka
6:30 - 2h bieg/trucht/spacer
12:00 - 30-40min siłownia
18:00 - 60min basen

Wybrać jedną najintensywniejszą aktywność?
I sprawa druga, bo takie zdania też słyszałem - brać tylko przed treningiem pomijając pierwszą dawkę. Jakie zdania w tym temacie?

Zmieniony przez - destrothai w dniu 2018-02-09 12:24:38

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dlaczego Twoja aktywność wygląda w ten sposób? Jaki masz w tym cel? Zacznij od jednej saszetki przed dowolnym trenigiem. Np. tym najcięższym.
Wysłana -
Cel to utrata nadwagi. Plan jest "ułożony" na czuja bez ładu i składu. Czy mogę bezpiecznie łączyć animal cut z białkiem i bcaa?
Wysłana -
Sugeruję skupić się na podstawach, czyli sensownej aktywności. Obecnej brakuje do tego sporo. Zapraszam do odpowiedniego działu: http://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Można łączyć te suplementy.
Wysłana -
Wiele osób pisze, że nie ma sensu brać 2 porcji tj - odpuścić tą przed śniadaniem i zażywać tylko na 30min przed treningiem?
Czy zgodnie z zaleceniami producenta 2x?

Zmieniony przez - destrothai w dniu 2018-02-14 13:05:50
Wysłana -
daj po prostu przed aktywnoscia fizyczna.
Wysłana -
Ja bym stosował jedną saszetkę. Jednak to jest już dość indywidualne. Na początek bez wątpienia jedna.
Wysłana -
Stosuję animal cuts od 10 dni. Pierwsze 2 dni po 1 saszetce.. kolejne 6 już po 2 saszetki. Od 2 dni musiałem zrobić przerwę ponieważ odczuwałem nienaturalnie silne zmęczenie. Przez okres 8 dni kiedy brałem AC waga nie drgnęła nic w dół. Dopiero gdy odstawiłem zaczęła spadać w dół. Czy to normalne?
Wysłana -
Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. Są nimi obwody ciała i niekoniecznie w tak krótkiej perspektywie czasu.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź