SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stosować animal cuts?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 272
Cześć, wg. zaleceń producenta 2 razy dziennie ( pierwszy raz 30min przed śniadaniem i drugi raz 30 min przed treningiem ).
A jak to rozłożyć jak w ciągu dnia mam kilka treningów?
6:00 pobudka
6:30 - 2h bieg/trucht/spacer
12:00 - 30-40min siłownia
18:00 - 60min basen

Wybrać jedną najintensywniejszą aktywność?
I sprawa druga, bo takie zdania też słyszałem - brać tylko przed treningiem pomijając pierwszą dawkę. Jakie zdania w tym temacie?


Zmieniony przez - destrothai w dniu 2018-02-09 12:24:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Dlaczego Twoja aktywność wygląda w ten sposób? Jaki masz w tym cel? Zacznij od jednej saszetki przed dowolnym trenigiem. Np. tym najcięższym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 272
Cel to utrata nadwagi. Plan jest "ułożony" na czuja bez ładu i składu. Czy mogę bezpiecznie łączyć animal cut z białkiem i bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Sugeruję skupić się na podstawach, czyli sensownej aktywności. Obecnej brakuje do tego sporo. Zapraszam do odpowiedniego działu: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Można łączyć te suplementy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 272
Wiele osób pisze, że nie ma sensu brać 2 porcji tj - odpuścić tą przed śniadaniem i zażywać tylko na 30min przed treningiem?
Czy zgodnie z zaleceniami producenta 2x?



Zmieniony przez - destrothai w dniu 2018-02-14 13:05:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
daj po prostu przed aktywnoscia fizyczna.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Ja bym stosował jedną saszetkę. Jednak to jest już dość indywidualne. Na początek bez wątpienia jedna.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 272
Stosuję animal cuts od 10 dni. Pierwsze 2 dni po 1 saszetce.. kolejne 6 już po 2 saszetki. Od 2 dni musiałem zrobić przerwę ponieważ odczuwałem nienaturalnie silne zmęczenie. Przez okres 8 dni kiedy brałem AC waga nie drgnęła nic w dół. Dopiero gdy odstawiłem zaczęła spadać w dół. Czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. Są nimi obwody ciała i niekoniecznie w tak krótkiej perspektywie czasu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna na redukcji

Wiecej