SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sprawdzić swój potencjał mięśniowy i kolegów,czy są "na bombie" ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
jsdolan5
ojan
jsdolan - masz duże możliwości poprawy!
Twój potencjał wykorzystałeś na razie w 50%


To dobrze . Znaczy się jest o co walczyć
Zapewniam Cię, że masz rację!
Żyjemy w świecie w którym ciągle trzeba walczyć o swoje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Widać masywne mieśnie-w trzy miesiące błysną w pełnej okazałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
wzrost: 185

-waga. 93kg

- % bf możliwie dokładnie: tanita na silowni pokazuje 14,3%

Juz kiedys chyba bylem oceniany, ale bf byl okolo 20%, ciekawe jak to teraz wyglada.

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4089
Dostanę złotą łopatę :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
prosisz i MASZ

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4109
Zamiast zakładać nowy napiszę tutaj bo temat jest ten sam.

Ćwiczę siłowo średnio 3 miesiące co 3 lata. Znów chcę sie za to wziąć na ile pozwoli mi czas.

Przeglądając youtube znalazłem informację o współczynniku ffmi. Przy moim stażu wynosi on 26. Czy mimo takiego stażu na siłowni wiecej mięśni nie zbuduję? Czy ćwicząc siłowo przez pierwszy rok mój potencjal budowy mięśni jest taki sam jak u osoby z ffmi 18? Moze trzeba wejść na bombe?

172cm
108kg
Bf 32%
Wiek 28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
■ 26 - 27: wyniki jako podejrzany, ale wciąż osiągalne naturalnie czyli fraek genetyczny i przynajmniej mistrz Europy :)

Dobrze ocenieś bf?
Wrzuć zdjecie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4109
Załóżmy że obliczenia są dobre a ja mam praktycznie zerowy staż to znaczy że:
a) ćwiczenia siłowe bez dopingu nic mi nie dadzą?
b) zbuduje wiecej mięśni ale wolniej niz przeciętna osoba?
c) bede tak samo lub szybciej budował muskulaturę niz przeciętna osoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jeżeli są prawidłowe,to jesteś super talentem genetycznym i postepy beda bardzo szybkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Tak mnie zmotywowałeś, że chyba jutro pójdę kupić karnet na siłownię :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

Następny temat

Prosba o ocene diety plus porady odnosnie treniungu

WHEY premium