SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak spalić tkankę tłuszczową w rozsądny sposób

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam 29 lat 180cm wzrostu i 93kg wagi już po tym wstępie widać, że mam, z czego chudnąć. Jestem urzędnikiem, więc mam siedzący tryb pracy, ale od początku
Wstaję rano ok 04:30 jem zazwyczaj 3 odtłuszczone parówki, białe pieczywo herbata (niesłodzona)
ok 8:00 kawa
10:00 kanapki z wędliną do 15:00 jest jeszcze 2 herbaty, kawa, jabłko
ok 18:00 obiad z kolacją ziemniaki, porcja mięsa (drób lub schab) po 18 staram się już nie jeść. Nie przyjmuję żadnych leków, nie mam problemów ze zdrowiem nie palę alkohol okazyjnie. Mam stały dostęp do domowej siłowni (tj. atlas, ławeczka ze sztangą i hanklami) rowerek stacjonarny.
Tkankę tłuszczową mam na wszystkich mięśniach, ale najwięcej na brzuchu i udach. Jestem gotowy całkowici zmienić nawyki żywieniowe. Proszę tylko o informację, co jeść, w jakich ilościach jak często ćwiczyć i czy jest sens stosować spalacze. Przede wszystkim chce spalić tkankę tłuszczową masa mięśniowa to dla mnie sprawa drugorzędna. Było by najlepiej gdybym ktoś bym mi w staniu udzielić kompleksowej porady to jest dieta, ćwiczenia, spalacze. Nie oczekuje efektów w miesiąc zdaję sobie sprawę, że to raczej kwestia półrocza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
zle,zle,zle
dieta do ulozenia od nowa zapraszam dzial odzywianie, trening silowy polecam plus na poczatek aero plus opcjionalnie hiit uzyj wyszukiwarki po szczegoly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
oblicz zapotrzebowanie kaloryczne
ułoz diete
odejmij 300kcal
aeroby - rower,biegi,skakanka
spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3331
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
po diete zapraszam tutaj, sam bedziesz zdziwiony jak latwo ja ulozyc
https://www.sfd.pl/DIETA_-_Zrób_To_Sam_a_-t89657.html
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek po aerobach

Następny temat

filmiki

WHEY premium