SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak spalić resztkę tłuszczu z brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 221
Witam jestem na diecie i treningach i chudłem około 5 cm z brzucha na miesiąc, ale teraz stanęło na 81 cm w obwodzie brzucha i juz nie mogę więcej zejść, co robić pomocy :)


Zmieniony przez - patryk327 w dniu 2017-07-21 10:57:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Polecam poczytać o podstawach zbilansowanej diety:

http://potreningu.pl/articles/1300/dieta-prawidlowo-zbilansowana 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ankieta, dieta w formie zrzutu i zdjęcie sylwetki. Bo tak to możemy powróżyć

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dostosuj się do w/w wskazówek.
Na podstawie zerowych informacji nie da się udzielić rzetelnych wskazówek.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-07-21 11:18:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 221
Ok zrobię to jak wrócę z wakacji bo nie mam dostępu do kompa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Jeżeli spadało Ci po 5cm miesięcznie, to nic tylko się cieszyć. Ważne jjednak, jak zmieniały się inne obwody ciała. Podałeś zbyt mało informacji aby się do tego ustosunkować. Pamietaj, że im niższy poziom tkanki tłuszczowej, tym trudniej o efekty a w pasie poniżej pewnego obwodu nie zejdziesz w wyniku uwarunkowań anatomicznych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 221
Innych obwodów ciała nie mierzyłem bo tylko na brzuchu miałem tłuszcz reszta była wporzadku :p zmierzę jeszcze jak będę mial czym poziom tkanki tłuszczowej na brzuchu. a poniżej jakiego obwodu nie da sie zejść?


Zmieniony przez - patryk327 w dniu 2017-07-21 15:43:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie ma takiego wyznacznika, sporo też zależy od budowy Twego ciała, szerokości bioder itp. Nikt Ci nie powie że zrzucisz jeszcze 8 cm.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Wrzuć zdjęcie sylwetki, aktualny jadłospis + ankietę oraz jak trenujesz.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 221
A mogę tutaj opisać moje posiłki i ćwiczenia i wrzucić zdjęcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To wrzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 221
Więc tak przykładowy jadłospis to:
1 posiłek - jajecznica z 3 jajek z szynką i pomidor
2 posiłek - paczka kabanosów około 120g
3 posiłek - pierś z kurczaka i sałatka z warzyw
4 posiłek - ser żółty i szynka
Plus po treningu Shake z białka wpi. tak mniej więcej codziennie to wygląda

Prace mam w przewadze siedzącą, trening codziennie na zmianę raz tabata i plank a na drugi dzień siłowy np. Triceps i barki.

I tym sposobem spadło mi z brzucha w 3 miesiace około 14 cm miałem 95 a teraz mam 81 mierzone pod pępkiem. Ale ostatni miesiąc nic nie spadło.

Ankieta:
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 26
Waga : 67
Wzrost : 175
Obwód klatki : 92
Obwód ramienia : 33
Obwód talii : 78
Obwód uda : 54
Obwód łydki : 36
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15% ?
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : trening codziennie na zmianę raz tabata i plank a na drugi dzień siłowy np. Triceps i barki.
Odżywianie : słodyczy nie jem w ogóle. Czasem jakiś alkohol na imprezie.
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : wszystko Ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : interwały i siłowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko wpi
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : wcześniej nie trzymałem żadnej diety jadłem co chciałem.

Zdjęcia mojej sylwetki z dzisiaj









Zmieniony przez - patryk327 w dniu 2017-07-22 17:30:24

Zmieniony przez - patryk327 w dniu 2017-07-22 17:43:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makroskładniki w diecie

Następny temat

odżywka białkowa po treningu?

WHEY premium