SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sobie zrobić fryzurę?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
Ello

Dzisiaj sobie stwierdziłem, że dosyć "klapniętych" włosów, czas się wziąć w garść i je jakoś postawić . Nigdy nie stosowałem żadnego żelu itp. więc nie mam doświadczenia .

Nie chcę mieć efektu mokrych włosów, chciałbym mieć postawione kudły ale tak, żeby nie było widać że to jest zrobione za pomocą jakiegoś żelu czy coś.

Co polecacie?

Żel - Słyszałem że niszczy włosy? No i trzeba nakładać na wilgotne włosy (fryzjerka mi powiedziała że jak się nakłada na suche to się pory na skórze głowy zatykają i potem włosy wypadają)... Do tego chyba po nałożeniu żelu trzeba rozczesać włosy, żeby włosy nie wyglądały "mokro"?

Pianka - O tym niewiele słyszałem. Tylko tyle, że trzyma włosy gorzej niż żel, ale nie niszcz włosów...

Wosk - Raz usłyszałem żeby ktoś sobie woskował włosy? O co chodzi?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Jak w Twoim opisie, powolutku, metodą prób i błedów i "do celu" , swoją drogą. Do nieładu nie polecam żeli i brylantyn, a te wszystkie kremy sa dobre, wyglądają naturalnie i nie widac ich na włosach, a o taki efekt powinno chodzić.

Zmieniony przez - keval w dniu 2009-02-16 18:34:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30419
ja najbardziej polecam trzy produkty:
pierwszy to specjalny produkt z firmy LOREAL "out of bed" za ok. 22 zl
ale na dlugo starcza bo daje sie go troszke na wlosy, fajnie sie nim uklada wlosy i mocno trzyma, nie skleja wlosow (chyba ze go nalozysz tyle ze nie beda mialy wyjscia)
drugi preparat to "guma do wlosow" z firmy JOANNA za ok.6-7 zl
tez fajnie sie uklada wlosy nia, jest mocno klejaca ale nie skleja wlosow i fajnie sie trzymaja wlosy po niej
trzeci produkt to zel do wlosow specjalny dla mezczyzn z firmy TAFT
bardzo mocny i tez polecam
sama wszystkie sprawdzilam na sobie i nie tylko

a co do pianki to tez jest fajna i trzyma niezle wlosy tylko ze po piance moim zdaniem wlosy sie szybko przesuszaja
przynajmniej ja tak zawsze mialam
2

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13308
Poszukaj środków z tafta, są narazie chyba najleprze na rynku
1

Mój blog --> [http://www.sfd.pl/temat175320/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od kilku lat używam Loreal Studio Line Ultim Fix, bo ten najbardziej mi odpowiada. Stoi coś 16-19zł (zależy w jakim sklepie). Wyciska go się bardzi mało (tubka 150ml) toteż starcza mi na prawie 2 miesiące (codziennie rano nakładam). Zawsze rano muję włośy, później suszę i wtedy nakładam na prawie suche. Nie widać po nim efektów mokrych włosów, nie skleja i łatwo go wyczesać (przynajmniej tak jest u mnie).
Próbowałem jeszcze z Tafta (nie pamiętam nazwy, ale takie czarne za coś 11zł) i w porównaniu z tym co używam to wupada słabo (to zależy od mixu jaki odstawiasz na głowie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Ja mam pytanko: mam gęste sztwyne włosy takie z 3 cm i chciał bym sobie fajna fryzurke walnąc do się coś z tym zrobic?? moim kumpla fajnie się układają a ja nawet jak na żel postawie najpierw zaciągne włosy do tyłu a później do przodu to jakos lipnie wygląda a kumpla w ten sam sposób fajny fryz wychdzi

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sobie zawsze mini grzebieniem układam i małe poprawki nanoszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
heheh a ja najpierw biore troche zelu na place w rekach mieszam, pozniej tarmosze wlosy na glowie. Taki stylizowany nielad i koryguje do przodu ;)

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1987
żadkie włosy najlepiej się układa... z gęścielszymi jest problem

ja stosowałem: TAFT Mega mocny 5/5 dla mężczyzn za 12 zet, no dobrze trzyma, ale jak dasz go na suche włosy to dupa wyjdzie, zaraz wysycha musisz najpierw zmoczyć dobrze włosy i dopiero żel, wtedy jest git

Żel do włosów Joanna z Rzepy 7 blach, łądnie pachnie, ba nawet za***iście pachnie, jak wszedłem z nażelowanymi włosami do windy to kumpel się spytał jakich ja perfum używam no i za***iście się nim żeluje, nie wysusza...
Graffiti... 250 ml, 3,5 zet, coś takiego jak Joanna, ale tańsze no i gorsze... jest w miare oki... troszke wysusza
następny to 500 ml z LIDL'a (taki supermarket) w biedronkach tesh są 500 ml za 4 zeta no takie większe i tańsze grafiti, ale spotkać można tylko mocny i super mocny więc nie zawsze się przydaje, ale pół kilo to wiecie starcza niektorym na 3 lata
styling żel z LIDL'a to wielkie badziewie jak*****, niszy włosy strasznie, nie daje się rozsmarować ani ułożyć na włosach, dodatkowo się jakos ****a kleją*****owo :/

dzidsiaj kupiłem sobie za 7 blach pół kilo żelutakiego jak u fryzjera jest może będzie git...

Pianki stosowałem, ****a jak***** są , nie ma mokrych włosów, sztywne są, nie da się ich rozczesać, mocno kleją włosy do siebie, wogóle ****owate są
stosowałem tesh lakier :) dbry jest, bo najpierw sobie nażelowałęm a później polakierowałem to były sztywniejsze i normalnie się świeciły jak psu jajca
na drugi raz kupie gume i wosk i zobacze co to jest ale jedno jest wiadome, zalezy jak geste ktos ma wlosy, czy ma juz jezyka genetycznie, i jakie ma dlugie wloski...


Zmieniony przez - ciaves w dniu 2004-07-05 21:04:56

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 170
lakier do wlosów;]

uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 810 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18158
hmmm czesze wlosy na zel od niepamietnych czasow i wszystko jest z nimi ok. Preferuje na glowie artystyczny nielad. Jestem ciemnym brunetem ale ostatnio preferuje blond pasemka i wlosy wystylizowane na lekko widocznego irokezika lecz patrzac na niego i tak nielad widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
Wczoraj mi fryzjerka nałożyła tą Gumę Joanny, w sumie fajna sprawa . To już chyba wiem co będę używał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badanie nerek

Następny temat

tych włosów jest za dużo !!!

Wiecej