SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie pozbyc wilgoci z piwnicy?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10738
Siemka!
Mam siłownie w piwnicy w starym budownictwie( nieogrzewane piwnice i korytarze)
Latem nie jest źle ale zimą sciany są mokre i zimne.
Jako ze idzie lato to postanowilismy sie zabrać za remont.
Jutro zbijamy cały tynk do cegły. I teraz moje pytanie: CO DALEJ?
Myslelismy zeby zostawic to do lata zeby przeschło i pozniej rzucic na to tynk. Nie wiadomo tylko czy to cos da.

Moze jest na forum ktos kto jest w temacie np. konczyl budowlanke lub robi w budownictwie...

Pozdrawiam -SNICK-

Moja siłownia ==>> http://www.sfd.pl/Moja_Silownia_<>-t182107-s5.html
nowe fotki str. 5,7

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10738
Nie sadze żeby to cudo wyciągało wilgoć ze śćiań. W piwnicy jest zimno i woda nie paruje tylko skropla sie na scianach

Moja siłownia ==>> http://www.sfd.pl/Moja_Silownia_<>-t182107-s5.html
nowe fotki str. 5,7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Musicie zapewnić jak najlepszą wentylację, jeżeli jest to stare budownictwo to raczej ściany są bardzo grube i będzie się tego syfu trudno pozbyć. Najważniejsze że musi być zapewniona stała temperatura bez żadnych dużych wahań temperatur.
Jest to dom jedno- czy wielorodzinny?

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Jeżeli pomieszczenie nie jest ogrzewane to raczej nic nie da się zrobić. jeżeli jest ogrzewane to tak jak napisał kolega wyżej wentylacja z jak najlepszą cyrkulacją powietrza.
No chyba że macie fundusze wtedy można ocieplić ściany od wewnątrz
styropianem albo wełną mineralną pod warunkiem że pomieszczenie jest ogrzewane i wentylowane.

sam tynk raczej nie pomoże najwyżej zlikwiduje na jakiś czas problem pleśni w pomieszczeniu jeżeli jest.

Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2008-05-23 00:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10738
Jest to piwnica w bloku. Wentylacja latem jest dobra bo na lato sciagamy okna. Najgorzej jest zimą bo okna są praktycznie cały czas zamknięte

Moja siłownia ==>> http://www.sfd.pl/Moja_Silownia_<>-t182107-s5.html
nowe fotki str. 5,7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
jak masz fundusze to remoncik powinien załatwić sprawe. mam chate na wsi, stare budownicto, jak polozylem dywan to zaczal plesniec od wilgoci, masakra:/

teraz juz jest po problemie:) zrobiona zostala wylewka, pomieszczenie mam wysokie wiec styropian dosc gruby + dwie warstwy folii, jak juz zbijecie tynk ze scian to tez mozna ocieplic, troche kasy w to pojdzie...

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar a niedobór seksu

Następny temat

komp.. czy dobry:P

WHEY premium