SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się pozbyć mięśni ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Mam 26 lat, 168cm wzrostu i ważę 61kg. Waga jest z 1 dnia przed zawodami, gdzie już miałam wystarczająco niski bf. Mam za sobą kilka debiutów. Chciałabym się pozbyć mięśni, które budowałam przez 9 lat, ale nie bardzo wiem jak. Jestem w stanie to zrobić za wszelką cenę. Mimo, że startowałam w Polsce tylko raz nie wkleję zdjęć, bo może ktoś mnie rozpoznać, a wolałabym nie. O dokładnej analizie składu ciała i wymiarach też zapomnijcie, bo nie mam do tego dostępu i mam już tego wszystkiego dość. Nie pytajcie też czemu z tym kończę, bo to moja prywatna sprawa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Też tak myślałam, że w ten sposób się pozbędę mięśni, ale myślałam, że moze jest jeszcze jakiś inny magiczny sposób w co wątpiłam. Na bieganie wcześniej nie wpadłam, ale może wypróbuje. Opisałabym wam dokładnie problem, ale serio nie chcę sensacji na pół świata. Sprawa jest zbyt delikatna i tak za dużo wiecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale w czym jest problem? Przestaniesz ćwiczyc - mięśnie przestaną byc potrzebne. Czy to mądry pomysl? Wątpię.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Dodalabym deficyt kcal i wszystko pojdzie do diabla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Tetiszeri
Dodalabym deficyt kcal i wszystko pojdzie do diabla.
Też nad tym myślałam, a muszę do tego ćwiczyć :/ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
deja vu
Ale w czym jest problem? Przestaniesz ćwiczyc - mięśnie przestaną byc potrzebne. Czy to mądry pomysl? Wątpię.
Problem tkwi w tym, że nigdy nie chciałam tak wyglądać i zmuszono mnie do tego. Nie potrafię na siebie nawet spojrzeć, bo mój widok obrzydza mnie. Wiem na co się piszę :) jak przestanę ćwiczyć to nadal te mięśnie widoczne będą przez kilkanaście lat nawet. Chcę po prostu mieć normalny poziom bf i mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52344
przystawiono Ci pistolet do głowy? :) przepraszam, ale niezła prowokacja :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Terapia. Tylko terapia. Bo takie podejście do świata i siebie potrzebuje korekty
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Paatik
Zalej się. W sensie diety..
Ale mięso chyba dalej będzie ? Niby mogłabym się spasnąć tak mocno, mocno i mięsa by widać nie było, ale nie o to chodzi. Chce być szczupła i nie wyglądać jak kulturystka.Chyba do zrobienia, ale nie wiem jak się za to zabrać. Myślałam tak jak ktoś już wspominał żeby przejść na deficyt i teraz pytanie ćwiczyć do tego czy nie. Nie bardzo mi się chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup sobie obciążniki na kostki - ważące maksymalnie 0,2 kg i machaj noga jak Ci się przypomni, chyba tyle wystarczy. A z rad żywieniowych to zastosuj się do tej samej diety co autorka tego wątku: https://www.sfd.pl/168,_49kg._Co_robić_-t1161651.html kto wie, może nawet do jednego gimnazjum chodzicie ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trudno uwierzyć, że ktoś, kto ćwiczył 9 lat i robił formę pod zawody nie wie, jak szybko przy nieumiejętnej redukcji można spalić mięśnie... No i ćwiczyć i startować tyle czasu bez motywacji? Jak bym nie chciała, nikt by mnie wołami na siłownię nie zaciągnął.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nwpassage

Następny temat

regeneracja

WHEY premium