SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąc z nóg?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 855
Witajcie, mam 14 lat i grube nogi ;/ Może na zdjęciach tego nie widac, ale w realu bardzo ;/ Moje łydki maja 37 cm w najgrubszym miesjcu, a uda 50 cm. Waże 60 kg, mierze 170 cm. Czytałem jak schudnac ale nigdzie nie moge znalezc dobrej diety i cwiczen. Dlatego zwracam się tutaj. Proszę was o pomoc, co jest a czego nie jest, najlepiej jaka diete wybrac i cwiczenia opisac jakie (chce by były chude a nie je rozbudowac) prosze o pomoc, bo juz dawno szukam co zrobic.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Nie wklejam linków do obcych serwisów. Proponuję jednak zakup bardziej znanego środka z renomowanych firm suplementacyjnych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
nie da się schudnąć tylko z danej części ciała

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 855
Serio? Wiem o tym, wiem od dawna, dlatego proszę o DIETE i cwiczenia, czy na tym forum na serio nikt nie umie pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
w twoim wieku nie potrzebujesz diety zastosuj się do 10 wskazówek żywieniowych - znajdziesz temat na forum, a co do treningu to odwiedź - dział "Trening w domowych warunkach"

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
dieta to jak najmniej fastfoodów a reszte to musisz wszystko po trochu bo jesteś ciągle bardzo młody. a friskenn bardzo dobrze mówi że nie da sie schudnać z jednej części ciala chudniejsz od razu na calym ciele .a najlepsze do tego ćwiczenia i proste to albo -biegi albo skakanka albo basen. każde ćwiczenie jest idealne w Twoim przypadku bo duża praca nóg i nie tylko . :)

jeśli pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 855
Nie jem żadnych fastfoodów, słodyczy i pije wode a jednak mam grube nogi. Dlatego proszę o jakąś dietę możliwą dla mnie i cwiczenia, pytam o nie bo nie chce miec miesni w nogach tylko schudnac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
przecież Ci wszystko podałem tak więc zabierz się do czytania i nie marudź. "Trening w domowych warunkach" - tematy podwieszone, zapomniałem dodać wyżej

Zmieniony przez - friskenn w dniu 2012-11-17 15:17:19

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 855
Okej, przeczytam. A może zna ktoś jakies cwiczenia i może mi je podac? Tylko nie takie co bede mial miesnie wyrobione nog tylko co pomoga schudnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352

nie ma cwiczen na schudniecie z nog !
cwiczenia wyrabiaja miesnie,i glownie w zaleznosci od odzywania bedziesz albo chudł,albo przybierał na masie,podstawa do chudniecia to trening aerobowy bądź interwałowy,odsyłam trzeci raz,tylko ze do : https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
-biegi albo skakanka albo basen . Podalem Ci jak na talerzu typowe odchudzające .

jeśli pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Chłopie zastanów się po co chcesz cokolwiek zrzucać i to z nóg ? Obwód łydki 37 cm a uda 50 cm ? Co ty chcesz mieć nogi jak panienka? Czy lepiej mieć większe, a wyglądać na prawdziwego gościa? Przemyśl sobie to lepiej

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy

Następny temat

Plan na rzeźbe

Wiecej