SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1151
Witam serdecznie! Musze schudnąć około 5-6 kg, niestety mam bardzo słabą "silną wole " :(I cieżko mi idzie:( Wymyslam sobie juz rozne powody-ze musze schudnac na Sylwestra, a to znów na wesele kuzyna i nic, teraz postanowiłam ze przez cały post nie bede jadła słodyczy i postaram sie ograniczyc z białym pieczywem i bede cwiczyc ok.45 min-godziny na steperze? Jak myslicie czy cos schudne przy takich postanowieniach (kiedy lepiej cwiczyc rano na czczo czy wieczorkiem).Moze jak ktos mnie podbuduje i powie mi ze rzeczywiscie idzie schudnac tym sposobem to sie wezme za siebie. Dodam jeszcze ze mam bardzo słabą przemiane materii, moze to jest zwiazane z tym ze od okolo 4 lat nie jem miesa i wedlin, od miesiaca pije czerwona herbatke-spalajaca tłuszcz podobno,a mój tłuszcz jak był tak jest:) nic go nie rusza:(
Pomocy
Za odpowiedz dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mniej jesc

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1151
Niestety Duralas nie o to mi chodziło. Za konkretna odpowiedz od razu daje soba.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jak juz cwiczyc to wieczorem by spowolniny metabolizm "kopnac" do przodu

sterer cos nie cos da

jak twoja dieta wyglada

musisz sie nauczyc opanowywac itp znajdz kolezanke ktora tez bedzie chciala schudnac i wzajemnie sie motywujcie i scigajcie w wynikach

pamietaj ze sama sobie musisz byc katem sedzia i skazanym a wtedy cos z tego wyjdzie

my zaciebie mozemy zawsze kciuki 3mac
dopingowac cie
wspierac
i pomogac w rozwiazywaniu dreczacych pytan


----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
pamietaj ze sama sobie musisz byc katem sedzia i skazanym

Pięknie powiedziane

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1151
Dziekuje Maały Termitku za odpowiedz, najpierw rozejrze sie za kolezanką (chyba juz nawet wiem którą spotka ta przyjemnośc :) )I bede informowac o wynikach. A jesli chodzi o ta herbatke to myślisz ze ona cos pomaga?

Oczywiscie daje CI soga:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
tak
wiem ze kainiasty czesto pijal czerwona pu-erh ( super smak ma
zielona tez ma dobre dzialanie mniam

ale bez diety i wysilku to mozna pic je litra i efektow zniewalajacych nigdy nieuzyskasz

trzeba sie poduszac niestety, i zmienic nawyki zywieniowe




----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Spalić za Ciebie tk. tłuszczowej nie spali - ale może pomóc w poprawieniu metabolizmu.

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ale ja bledy pisze

sory za nie


----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Podstawowy problem to brak białka 'mięsnego' w diecie. Organizm zużywa sporo kalorii już na samo trawienie białka. Mięso zawiera też naturalną L-karnitynę.
Spalanie tłuszczu jest efektywniejsze rano na czczo, gdy organizm jest jeszcze 'wyposzczony' po nocy. Wieczorne ćwiczenia zaś faktycznie podbiją metabolizm i zwiększą powysiłkowe 'nocne' spalanie tłuszczu, ale pod warunkiem, że będą wykonywane PO kolacji trzeba iść spać na głodniaka, co niekonieczne należy do przyjemności .

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Oczywiscie tak jak pisze jogger- stepper rano na czczo- gwoli wyjasnienia-rano poziom weglowodanow jest bardzo niski, co wiąże sie z przemianą go w glikogen i uzyciem na inne procesy fizjologiczne, zachodzące w nocy.
Dlatego rano Spalanie tluszczu bedzie najbardziej efektywne, gdyz po podstawowym spaleniu glikogenu, organizm nie bedzie mogl czerpac energii z ww, dlatego przezuci sie na tluszcze i aminokwasy -dlatego warto tez zabezpieczyc sie w jakies antykataboliki -ale w twoim wypadku nie bedzie to az tak konieczne.
Pamietaj tylko zeby twoj trening nie trwal krocej niz 45 minut- optymalnie jest godzina- jesli mozesz to nawet 90minut.

I moja rada- dbaj o siebie przez caly rok, a nie tylko na sylwestra, czy urodziny kuzyna, bedziesz sie naprawde doskonale czuła.


Pozdrawiam- Dezir
----------------------------
"Musisz przełamać strach przed bólem, żeby ciężko trenować, a przecież musisz ciężko trenować. A kiedy mówię o ciężkim treningu, to mam na myśli naprawdę ciężki trening."
---Zamiast dawac soga wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka---

http://PumpingIron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta zgodna z grupą krwi - podstawowe informacje

Następny temat

1000 kalorii-czy to głodówka?

WHEY premium