SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozplanować??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam problem ponieważ nie mogę rozplanować sobie treningu na więcej niż 3 dni.
Obecnie ćwiczę:
Pon.
plecy+biceps

Śr.
barki

Piątek
klatka+triceps

Trening ten przynosił i nadal przynosi dobre efekty (Ćwiczę już 2,5 roku).Jednak chciałbym zastosować CYKL DĄBKA,i związku z tym chciałbym ćwiczyć 4,może 5 dni w tygodniu.Nie moge jednak zestawić sobie treningu.Jakie części ciała trenować dwa razy w tygodniu?
Może ktoś ćwiczy 4 lub 5 razy w tygodniu i napisze mój swój terning?
Zastrzegam że studiuje zaocznie i weekendy odpadają.
Może ktoś stosował CYKL DABKA niech poda swój trening jaki wtedy stosował?
Proszę o odpowiedz.Za pomoc z góry DZIĘKUJE!!!!
Pozdrawiam
PACO20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
To zalezy, ale od 50 - 75 minut. Zdrowka

"Aby zmienić świat na lepsze, trzeba się przede wszystkim samemu poprawić"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
A nogi i brzuch gdzie?

"Aby zmienić świat na lepsze, trzeba się przede wszystkim samemu poprawić"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Nóg nie ćwiczę,ponieważ kiedyś grałem w klubie w piłkę nożną i mam bardzo rozbudowane uda i łydki.Nie chce dlatego powiękaszać obwodów w tym rejonie.Brzuch ćwiczę w domu co drugi dzien.
Czy mozesz mi napisać swój terning(chodzi mi o dni,i części ciała ćwiczone).Prosiłbym też innych o napisanie swojego trningu.Czyli dzień+obszar ciała.
Pozdarwiam
Damian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
YO MEN...SŁUCHAJ CZASEM MAŁO ISTOTNE RZECZY SĄ 100% KLUCZEM DO TYCH WIĘKSZYCH TAK POWIEDZIAŁ SANDOW PIERWSZY PAKER NASZYCH CZASÓW.PROPONUJĘ DORZUCIĆ NOGI MOŻE NAWET 2 ĆWICZENIA PONIEWAŻ ONE DAJĄ OBRÓT I ZASOBY TESTOSTERONU DLA CALEGO ORGANIZMU W 50%.A TO JAK WIESZ KLUCZ DO PAKI I SIŁY.FUNDAMENT TO KRZYZ I NOGI-GRZBIET...KAPUJESZ.POĆWICZ TAK:PONIEDZIAŁEK KLATKA BICEPS NADCHWYT NA PRZEDRAMIONA
ŚRODA PLECY TRICEPS
CZWARTEK LUB PIĄTEK BARKI NOGI I PODCHWYT PRZEDRAMIONA
BRZUCH 2 RAZY LUB TRZY NA POCZĄTKU I NA KOŃCU TRENINGU
...W SUMIE 2 ĆWICZENIA PO 3 SERIE WYSTARCZĄ MINIMUM 20 POWTÓRZEŃ.ĆWICZEŃ DO 3 LUB 4 NA GRUPY NAJSŁABSZE U CIEBIE 3 SERIE NIE WIĘCEJ ALE OKUPIONE MAXYMALNYM WYSIŁKIEM.CO DRUGI TYDZIEŃ TO SAMO ALE ŁADUJESZ WYTRZYMAŁOŚĆ CZYLI ZAMIAST TYCH 6-12 POWTÓRZEŃ 20/30...MNIEJSZY CIĘŻAR.KAPUJESZ.TO TEŻ KWESTIA WYCZUCIA.KAPNIJ JAKA GRUPA IDZIE CI NA MAKSA I TEŻ ĆWICZ JĄ W ZWIĄZKU Z TYM NA MAXA ALE CO DRUGI TYDZIEŃ.JA U SIEBIE WYCZUŁEM PLECY-DOMENA-PODCIĄGANIE I JAK ZACZĄŁEM JE ĆWICZYĆ TO PYTALI JAK DOJŚĆ DO TAKIEJ SIŁY.WAŻĄC 95 KG POTRAFIŁEM PODCIĄGNĄĆ SIĘ PODCHWYTEM 1 LUB 2 RAZY Z CIĘŻAREM U PASA 40 LUB 50 KG.MASZ POJĘCIE.MOŻNA TEŻ UŁOŻYĆ INNY TRENING 3 RAZY NA TYDZIEŃ ALE TAKI ŻE ROBISZ W CIĄGU 10 DNI 3 RAZY KAŻDĄ GRUPĘ MIĘŚNIOWĄ I JEST TO TERAPIA SZOKOWA DLA ORGANIZMU Z TYM ŻE DOBRZE JEST WTEDY NABIC SIĘ KREATYNA I L-KARNITYNĄ-POLECAM OLIMP W TABLETKACH DAJE SUPER-ALE TEN TRENING DRUGI DAM CI JEŚLI BĘDZIESZ TY LUB KTOKOLWIEK ZAINTERESOWANY.TO NARAZIE SPROBUJ MIESIĄC PÓJDZIE.I JESZCZE TO ŻE KASZ GRYCZANA JĘCZMIENNA RYZ PIECZONE KARTOFLE TO KOLEJNE % SUKCESU KIEDY NIE MASZ CZASU NA KOMBINACJE W KUCHNI.OCZYWIŚCIE SCHAB,FILET Z DROBIU DUŻO WARZYW RYBA....KAPUJESZ CO CHCE POWIEDZIEĆ!O D P O C Z Y N E K ! ! !

zbych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klawiaturka sie ZEPSULA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Dzięki ZBYCH za wyczerpującą wypowiedz.Może jeszcze ktoś poda mi rozpiske własnego treningu.
Podrawiam
PACO20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co zmieniać typ treningu skoro ten przynosi efekty?

Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Ponieważ chce maksymalnie wykorzystać działanie CYLKU DABKA.
Który twierdził by ćwiczyć minimalnej 4 razy w tygodni.
Czekam na opinie.Czy zmieniać terning czy nie?
Pozdrawiam
PACO20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy organizm inaczej reaguje na trening. Więc nie sugerowałbym się treningiem jakiegoś Dąbka. Ja osobiście po wakacjach /przez które tylko podtrzymywałem formę/ zacząłem intensywny trening, w którym postawiłem na odpoczynek. A oznacza to: min. 8h snu/dobę + maks. czas trwania treningu 50-60 min. + ćwiczenie każdej grupy mięśniowej "tylko" jeden raz w tygodniu. Dało mi to znakomite efekty.
A ćwiczenia ułożyłem tak:
poniedziałek wieczór: klatka + barki;
wtorek rano: triceps;
środa wieczór: plecy
czwartek rano: biceps + przedramiona;
piątek - wolne;
sobota: nogi;
niedziela - wolne;
/brzuch w wybrane dni - 2 razy/tydzień/.

Dla mnie dobry trening to taki, który daje mi efekty. Pewno, że można popróbować gotowych treningów ale uważamże każdy musi do tego dojść sam. A poza tym każdy ma inne warunki genetyczne i możliwości realizacji treningu /własna siłownia/.

Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Dzięki DRAHT.Dało mi to dużo do myslenia.Może jednak wystarczy jak pozmieniam ćwiczenia.
Pozdrawiam
PACO20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ZBYCHOWI klawiatura nawalila.
Paco, nie wierz tym, ktorzy mowia ci, ze trzeba cwiczyc 4-5 razy w tygodniu. Liczy sie jakosc, nie ilosc. Trzy razy w tygodniu po 45 minut jest idealnie:
Poniedzialek:
klatka
barki
plecy
triceps, biceps

Sroda:
Quads
Hamstrings
Lydki
Abs

Piatek: Klatka
barki
plecy
triceps, biceps

Cardio we wtorek i czwartek. Oczywiscie w nastepny poniedzialek robisz nogi, w srode gore, w piatek nogi, itd.
Przetrenowanie powoduje zniechecenie, a dodatkowo moga byc problemy z kontuzjami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kręgoslup

Następny temat

chcę być Wielki

WHEY premium