SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Jak rozmawiać z lekarzem

Wysłana -
Jak rozmawiać z lekarzem aby przepisał nam lekarstwa na odblok ?(Tak bez płaszczenia się ani gróźb)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Może ze 2-3stowki w książeczkę zdrowia wsadzić???
Wysłana -
nic ci lekarz nie przepisze ,saa kupiłeś a hcg i clomu nie możesz kupić ?
Wysłana -
Mogę , ale w zasadzie idziemy do lekarza z problemem... To czy my jesteśmy winni powstania problemu chyba nie powinno być usprawiedliwieniem na brak chęci lekarza do pomocy... Apteka zawsze lepsza.
Wysłana -
99% lekarzy ci odpowie proszę odstawić saa organizm sam wróci do normy
Wysłana -
acidm
Jak rozmawiać z lekarzem aby przepisał nam lekarstwa na odblok ?(Tak bez płaszczenia się ani gróźb)

Coraz lepsze tematy

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-06-15 18:23:29

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-06-15 18:24:24
Wysłana -
Ja tam skorzystałem z lekarza i nie żałuję. Kaźdy androlog ci pomoże, endokrynolog tylko ten który ma styczność z uzupełnianiem testosteronu. Jak mówić - mów jak jest czyli źe zbłądziłeś ale teraz zmądrzałeś i chcesz spróbować z tego wyjść
Wysłana -
znaleźć kumatego lekarza jest cięzko , z drugiej strony zakup hcg i cloma czy tamo to żaden problem akurat
Wysłana -
Normalnie jak z człowiekiem ( i coś mu oczywiście żuć) cloma i pregnyl ci przepisze. Chyba że trafisz na jakiegoś h..a . Jak się nie spytasz to się nie dowiesz i tyle
Wysłana -
Dobra , popróbuje tu i tam i zobaczymy...
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź