SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak radzić sobie z psychiką?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 315
Gram w klubie piłkarskim, w którym idzie mi dobrze, potrafię strzelać genialne bramki, ładnie podawać, czasem przebiegam całe boisko z piłką wymijając wszystkich, grając przeciwko mega sprinterom, a gram dopiero od 14 lutego. A gdy gram poza klubem, to... Po prostu szkoda gadać. Idzie mi tragicznie, nie trafiam na pustaki i się stresuję, głównie przez to, że nikt we mnie nie wierzy. Nikt w szkole na WF-ie i przerwach nie chce mi podawać, a ja gdy mam piłkę chcę się jej jak najszybciej pozbyć, żeby nikt się ze mnie nie śmiał. A jak już kogoś ładnie okiwam, czy strzelę gola to tylko teksty typu "Twoja pierwsza bramka w życiu?" "Raz strzelisz a potem wszystko psujesz", czy "Zrobiłbym to lepiej", "Pff, każdy tak umie". Wtedy odechciewa mi się grać, bo wiem, że umiem grać lepiej niż oni, ale nie pokazuję tego, bo jak zepsuję, to będzie wstyd. W klubie prawie nigdy się nie stresuję i nie psuję. Jak sobie z tym poradzić?


Zmieniony przez - spolny w dniu 2018-07-15 13:20:30

Spólny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Jestes podatny na presje tłumu, niestety ludzie z taka ''wadą'' o ile mozna to tak nazwać, nie osiagają wiele w zyciu. Musisz to jak najszybciej zmienić. Nie ma na to jednoznacznego patentu każdy musi sobie sam to w glowie poukładać. Sam musisz znaleźć sposób jak to zrobisz. W wielu przypadkach to po prostu jest brak pewności siebie i strach przed byciem odrzuconym przez społeczeństwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Polecam się udać do psychologa i pogadać z nim, chyba że w klubie kogoś takiego macie ,oze z trenerem pogadaj
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z autami.

Następny temat

Ilość treningów

WHEY premium