SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Od razu mówię, że nie chcę być kulturystką, ani mieć umięśnionego ciała. Weszłam na to forum, ponieważ może ktoś ma tutaj pojęcie na temat samego w sobie przytycia. Mam 18 lat, 164cm (myślałam, że mam 166, ale dobrze, że nie) wzrostu i ważę ok.44kg. Mam bardzo niskie BMI. Wyglądam bardzo chudo. Tłuszcz mi się w ogóle nie odkłada. Żeby nie było ja nie jem, tylko wpieprzam, bo jem nawet za 5. Moja jedyna aktywnośc fizyczna to rozciąganie w domu jak mi się chce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Przenioszę Cię do odpowiedniego działu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
krzykacz
Przenioszę Cię do odpowiedniego działu
Oki. Dzięki. Sama nie wiedziałam gdzie to napisać, więc wzięłam 1 lepszy, który prawie pasował :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Witaj

na początek wypełnij ankietę działu:
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
BPL-G
Witaj

na początek wypełnij ankietę działu:
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

Nie mam czym się zmierzyć, ale to chyba raczej w moim przypadku potrzebne nie jest. Ja chcę tylko wiedzieć jak przytyć, ale nie chce budować masy mięśniowej (wiem. wybrałam idealne forum do moich wymagań xD). No, ale może ktoś, coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to wypelnij bez pomiarów, napisz jak się obecnie odzywiasz i czy trenowalas kiedys silowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Wiek : Przytycie
Płeć : kobieta
Wiek : 18
Waga : ok.44
Wzrost : 164
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : -
Obwód talii : -
Obwód uda : -
Obwód łydki : - Nie mam czym się zmierzyć
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Kierując się zdjęciami z internetu 10-15%
Aktywność w ciągu dnia : -
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : rozciąganie 3-6 razy w tygodniu
Odżywianie : jem wszystko oprócz ryb
Cel : przytycie chociaż 5kg nie tworząc masy mięśniowej, bo wyglądam jak wieszak
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : chyba coś jest nie tak
Preferowane formy aktywności fizycznej : -
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie
Stosowane wcześniej diety : -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
pokaz swoje obecne odzywianie, wrzuc to wg tego linku poniżej
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

moze byc wszystko z wczorajszego dnia co zjadłas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Zrobię to po swojemu, bo to w linku wygląda całkiem inaczej niż u mnie.
ŚNIADANIE: 4 jajka sadzone na saszetce kaszy gryczanej i surowa papryka, pół ogórka zielonego dużego i 3 rzodkiewki B:44,8 g T:47,1 g W:81,5 g 893 kcal
ŚNIADANIE 2: 5 grubych kromek chleba bananowo-orkiszowego domowej roboty posmarowany masłem orzechowym i mały serek wiejski 1 taki chleb ma ponoć 3283kcal, ale ile czego nie chce mi się z tym bawić. No, a reszta: B: 35 g T:77g W:14g 889kcal
OBIAD: 2 piersi z kurczaka w miodowych w otrębach gryczanych, ok.9 ziemniaków dużych gotowanych i warzywa na patelnię smażone B:188,4 g T:36,8 g W:236,1 g 2048 kcal nie wliczałam warzyw i przypraw
PODWIECZOREK: malinowy budyń jaglany z saszetki kaszy jaglanej z kiścią winogron i 1 kinder maxi
KOLACJA:6 średnich placków marchewkowych z kukurydzą, roszponka i sos czosnkowy domowej roboty

Nie wiem czy ma to sens dalej liczyć skoro wszystkiego jest za dużo, a nie jestem nawet w połowie.


Zmieniony przez - kala78 w dniu 2017-05-02 14:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Tu masz jeszcze z przed wczoraj:
ŚNIADANIE 1: 4 bajgle domowej roboty (1,75 szklanki mąki pszennej, pół łyżki miodu, 0,5 łyżeczki drożdży, 0,75 łyżeczki drożdży i trochę sezamu jako posypka) każda z plastrem szynki z indyka, 2 plastrami ogórka i liściem sałaty. Do tego koktajl z całego mango, pół ananasa, 3 mandarynek, pół melona, 3 łyżek soku z cytryny i garścią płatek owsianych.
ŚNIADANIE 2: 3 kawałki brownie z masłem orzechowym (wersja fit) i kubek kawy z mlekiem
OBIAD: 2 filety z kurczaka w sosie teriyaki, 2 saszetki brązowego ryżu smażonego z warzywami takimi jak groszek, marchew, papryka, kukurydza w przeróżnych przyprawach.
PODWIECZOREK: Domowej roboty budyń bananowy (bez dodatku cukru) i tabliczka czekolady z herbatnikami ta z milki.
KOLACJA: makaron razowy z brokułami, ser feta i orzeszki ziemne z sosem musztardowym z chili i zjadłam tego z 3 spore porcje


Zmieniony przez - kala78 w dniu 2017-05-02 14:15:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To sporo zjadasz, trochę to źle policzyłaś wyżej ale mniejsza już

Powinnaś wychodzić na plus, dodaj jakąś aktywność. Z czasem powinno się coś zmieniać, chyba że jesz w kratkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbity nadgarstek.

Następny temat

Podgardle

Wiecej