SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć? Prośba o porady :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
Witam serdecznie
Chciałabym prosić o porady jak przytyć, przy wzroście 164 ważę 45kg, wiem że jest to za mało i przeszkadza mi to bardzo. Najbardziej zależałoby mi aby przytyć w nogach, lydkach, ponieważ mam dość długie nogi i niestety są za szczupłe. Od trzech tygodni robię regularnie, co drugi dzień przysiady. Czego powinnam jeść najwięcej, czego unikać? Może jakieś ćwiczenia na łydki mógłby ktoś polecić.

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej, wstaw ankiete stad, co by mozna cos wiecej napisac: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html i dolacz pare zrzutow z potreningu jak sie aktualnie odzywiasz (tu masz instrukcje jak zrobic zrzut: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html) 
przysiady to troche malo, warto cwiczy cale cialo by sie proporcjonalnie ksztaltowalo, na lydki niewiele da sie zas poradzic. a dieta powinna byc adekwatna do zapotrzebowania - wylicz swoje zapotrzebowanie + poczytaj na wstepie to: http://kulturystyka.pl/co-jedza-ladies-sfd/ 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
Dziękuję za odpowiedź
Jeśli chodzi o dietę, to nigdy nie stosowałam żadnej diety, jem po prostu normalnie to co lubię, nie ograniczam nic ale też nie liczę kalorii itd, być może za mało jem produktów wartościowych. Szczerze mówiąc nie znam się i nie wiem ile kalorii powinnam zjadać.
Ankietę przygotuję :)


Zmieniony przez - Wika93 w dniu 2017-08-07 08:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Przynajmniej spróbuj też wrzucić właśnie kilka zrzutów tego jak jesz w różne dni. Tu może być klucz do problemu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 210
a próbował ktoś przytyć z wykupionym planem i dietą tutaj?jak to wygląda?jakie efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Dużo ludzi korzysta z gotowej diety od sfd. A czy osiągają zamierzone cele to w największej mierze zależy od nich samych i ich zaangażowania oraz sumienności.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dokładnie. Samo wydanie pieniędzy efektów nie da. Wsparcie specjalistów to jedno, Twoja praca drugie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak powinien wyglądać plan treningowy?

Następny temat

Zatrzymanie wagi

WHEY premium