SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przyrządzać shake'i i dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 384
Mam problem dopiero co zaczalem cwiczyc i trudno mi zbudowac mase ( chyba prawie kazdemu jak w moim wiku czyli 17). Nie zabardzo mnie stac na dobra odzywke ale slyszalem ze domowe receptury tez sa dobre. Mozecie mi podpowiedziec jakis sposob na sheke na bazie mleka?????ja ostatnio pijam taka miksture jak 250 ml mleka 2 banany 2 jablka 2 lyzki miodu 50 gram mleka w proszku. Prosze napiszcie jakias bardziej ulepszona recepture

Baju

Baju

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
jak obecnie wyglada Twoja calodzienna dieta?

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 384
nie zabardzo mysle nad dieta. Rano zjadam 2 bulki i proboje jak najczesciej dodawc do nich bialy ser, szkalnka mleka, jogurt. Do szkoly zabieram jaks bulke slodka i jak mam to jablko. Na obiad to jem to co sam sobie ugotuje ( niestety mam taka sytuacje w domu ) ale prubuje jak najczesniej zjadac ryz z kurczakiem. Wieczoram jak wracam z silowni czyli okolo 20 to zjadam ten mojej produkcji shake, i tak wyglada prawie codznienna moja dieta. I dlatego szukam jakiejs mikstury by mi uzupelnila braki wartosci odzywczych, bo do wakacji coraz mniej czasu :(

Baju

Baju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
slabiutka ta Twoja dieta. Nie ma tajemniczej mikstury na mase, nawet przy koksach trzeba trzymac diete.

Masa to w 2/3 zasluga odzywiania. Poczytaj sobie:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408 wstep by KAIN
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058 FAQ by Si2uiel

i cos o masie:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176 by norton

tu masz przykladowe diety na mase (pierwsze trzy), musisz dopasowac ilosci jadla do swojej wagi:

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=61463&forum_id=10&Topic_Title=&forum_title=Od�ywianie

zobacz jakie bledy robisz do tej pory skoryguj i zapodaj nowy plan zywieniowy, to ew. poprawimy.

Pozdro

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 384
Troche mi zajmie czytanie wiec wkrotce sie odezwe jak przeczytam lekturke :)
THX

Baju

Baju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 384
Juz przczytalem lekturke :) Ukladanie nie jest takie latwe jak wczesniej mi sie wydawalo. Ale po paru godzinach wymyslilem cosik chociaz wiem ze bedzie w niej duzo niedociagniec. Jescze jedno, mam zamiar kupic Mass Gaina hi-tech albo ovopol a teraz pytanie co wybrac i gdzie to wcisnac w mojej "diecie".

6.30 (sniadanie) - 300 ml mleka, 20 g rodzynek, 50 g platkow kukurydzinych, jogurt
11.00 (w szkole) - 3 kanapki (z ciemnego pieczywa czy chleba ryzowego?), wedlina, ser zolty, czasami banan
15.00 (przed treningiem,obiad)- 100g ryzu parabolied (kasza, makaron) cwiartka kurczaka (piers z kurczaka, karczek) ,sok wieloowocowy
20.00 (po treningu, albo po angielskim) - 4 kanapki (z ciemnego pieczywa czy chleba ryzowego?), ser zolty, wedlina, 2 jajka na twardo
22.00 ( przed spaniem) - 2 banany, 1 lyzeczka miodu, 50 g mleka w proszku, 300 ml mleka
W ciągu dnia lykam 1 tabl. mulititabs i 1 tabl. mulitiwitaminy do wody.Jak chcemi sie pić to pijam zielona herbate albo wode. Jeszcze mam zamiar kupic tran i gdzies go wsadzic
===Jakby ktoś mógł i poprawił moja diete

Baju

Baju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Czesc

Slabiutko sie przylozyles do tej dietki.
2g bialka i 6g weglowodanow na kilogram masy ciala to dieta dla Ciebie.
Czyli wychodzi na dzien:
Bialko 110g
Weglowodany 330g
Podziel to wszystko na 5 mniej wiecej rownych posilkow. A 6 ten na 30-60min przed snem, niech bedzie sie skladal z 30g czystego bialka.
Zrodlo weglowodanow
Ziemniaki, ryz, kasze, chleb razowy
Zrodlo bialka
tunczyk w sosie wlasnym(w wiekszych sklepach jest tanszy), piers z kurczaka, chude wedliny, chudy ser bialy, bialko jajka.
Posilki co 3 godziny.
Zaraz po treningu wegle o wysokim IG np. glukoza albo wafle ryzowe.
Pij duzo wody niegazowanej 3-4l.
Pomajstruj troche z tego co Ci smakuje. Tylko ze bialka bedziesz musial jesc wszystkie rodzaje.
Mleko pij na sniadanie a i ser bialy tez niech nie bedzie zbyt pozno jedzony.
http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm tabela wartosci odrzywczych

Wiem wiem przy liczeniu tego mozna sie troszke podlamac.
Ale troszke checi i jest dobrze.
Czytaj posty uwarznie bo po tamtej diecie, ktora ulozyles widac ze troszke Ci sie pomieszalo.
Powodzenia


Mozecie zedrzec nas z ulicy, ale ulicy z nas nie zedrzecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
za malo wszystkiego. Gruby17 dobrze godo, wez pod uwage te wskazowki.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 384
Trudno bedzie jescze cos wykombinowac bo wiecej nie zdolam zjesc :( a posilki co 3 godziny nie zabardzo bo mam szkole

Baju

Baju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Kazdy ma szkole albo prace.

Mozecie zedrzec nas z ulicy, ale ulicy z nas nie zedrzecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Hyhy 17 lat to jest bardzo dobry wiek. Zobaczysz po paru miesiacach pewno zaskoczysz sam siebie. Bo wtedy idzie wszystko najlepiej. A im wczesniej poprawisz diete tym zaskoczysz sie milej.

Mozecie zedrzec nas z ulicy, ale ulicy z nas nie zedrzecie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ziemniaki po treningu?

Następny temat

posladki i gorne partie ud

Wiecej