SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przypakować w wieku 16 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam
mój wzrost 174 cm waga 54kg wiek 16 lat
Jestem strasznym chudzielcem :/
Kupiłem sobie handle 1,5 kg w sklepie i co 2 dni biorę 2 na raz na 1 rękę i naginam przynajmniej 130 powtórzeń. Biorę 2 hantle na raz ponieważ 1 jest za lekki dla mnie. Czy dobrze robię? Może jescze proponujecie inne ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Przede wszystkim musisz kupić więcej sprzętu lub zapisać się na siłownię, bo samymi hantlami nic nie zdziałasz. Gryf prosty, ławka, drążek to podstawy, które powinieneś mieć. Jeżeli chcesz przytyć popracuj nad swoim jadłospisem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
130 powtorzen? po co?
najlepiej byloby gdybys zaczal chodzic na silownie albo kupil sobie sprzet do domu
wazne tez jest odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
https://www.sfd.pl/Regulamin_dzialu_Junior_SFD_ANKIETA+_podstawowe_info._-t816238.html
prosze wypenic ankiete bedzie latwiej cos doradzic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Może trening domatora, kup lepiej drążek rozporowy, jakiś ekspander i też można zbudować podstawy dobrej sylwetki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG

Zacznijmy od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
więcej sprzętu najlepiej jakaś siłka, może u jakiegoś kolegi
albo tania osiedlówka
a póki co ćwiczenia z własną wagą ciała

pompki
pompki na poręczach (np na krzesłach)
przysiady
podciąganie (jak na drążku)

Zmieniony przez - p1r3k w dniu 2011-11-10 21:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w ten sposob masy nie zrobisz
taki zakres powtorzen to jest ukierunkowane na wytrzymalosc

wypelnij ankiete co podal Tomq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
zapisz sie na siłownie, nie wiem gdzie mieszkasz ale cos dobrego powinnienes znaleźć, nie musi to byc rzecz jasna jakis super club fitness:D ale chodzi oto zeby jakis normlany trener pokazał technike cwiczen, bo z filmików g**** sie nauczysz a potencjalni koledzy którzy ''pakuja'' tez pewnie gówna wiedza, jak nauczycz sie trenowac właściwie okres 1-2 lat systematycznego treningu na siłowni pod okiem mądego trenera, to jeśli bedziesz chciał to zacznij trenowac w domu, ale sprzęd nie jest tani, a w klubie masz wszystko

ja osobiscie kase zamiast na sprzęd wolał bym wydać na karnet i porządną diete niż na sprzęd, który po kilku latach będzie lezał, bo zapewne wyjedziesz z domu

więcej nie znaczy lepiej, a technika to podstawa

chyba, że nie masz kasy to trening jak pisza inni koleedzy

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Tracisz tylko czas. Zapisz się na publiczną siłownię, tam będziesz widział wielu doświadczonych ludzi, podłapiesz jak oni ćwiczą, czasem kogoś zapytasz o małą wskazówkę i będzie szło do przodu. Ja jak zacząłem ćwiczyć to od razu poszedłem na publiczną nic nie wiedząc o siłowni. Z początku ze mnie się śmiali, ale nauczyłem się wielu rzeczy, swoją wiedzę posiadam, teraz ja śmieję się z nich, bo jestem lepszy od wielu po 20+ lat, którzy ćwiczą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat

Następny temat

Jak przytyc?

WHEY premium