SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przybrać na masie?! Pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
Cześć! Mam 16 lat ważę około 48kg. Jak moge w najprostrzy sposób przybrać na masie! Co powienienem jeść i ile, kiedy i jak i przez ile powinienem ćwiczyć a ile odpocywać! Kidy rozwijają sie mięśnie? Co do ćwiczeń to macham sobie co 2 dzieś sztangielkami, biegam, robie do 30 pompek, troszkę skłonów(robiłem 6 wiedera)Czy ktoś mógł by mi pomóc ułożycdietę i trening by zyskać na masie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
filip chodziło mu o odżywki.Wejdz lepiej i poczytaj troche w działach odżywianie i trening,głównie posty podwieszone bo jesteś naprawde "zielony".Dużo drogi przed tobą,teoretycznej jak i praktycznej.Ale nauka do wiedzy kluczem.I rozłóż tą diete po ludzku,tzn na 5-6 posiłków i wklej tutaj,zobaczymy co z tego wysżło bo sądze że nie wiele)

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2006-06-13 17:23:07

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
Poprawka co do wagi; 58 kg (jak się dobrze najjem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
ojoj. Podwieszone tematy
- dział odżywanie = DIETa
- dział trening = TRENING

Rozumiem że chcesz zapisać się na siłownię, czy tak ?

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
Nie nie na siłownie bo ja mieszkam na jakimś zasdupiu i siłowni nie ma! Mam zamiar kupić sobię rurkę 3/4 i wylać z betonu obciązniki. Tak żeby to wsystkio wazyło jakieś 35 kilo. Robie własna siłownie w stodole Powiedz mi jak ułożyc swój zestaw wiczeń i deitę? jeszcze nie patrzałem do tych tematów co mi powoedziałes akle zajrzę! Narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
Ok dietę już mam sam ułzyłem! teraz powiedzcie mi o co chodzi że nap na jakąs partie mięśni robi się 6-12 serri po 12 powtórzeń! Ale jak dobrać ciężar.....chodzi o to że po tych 12 powtórzeniach po pierwszej serii mam odczówac zmęczenie w mięniach...tak? A puxniej jechać 2 3 4 itd seriię i w każdej mam czuć wysiłek ale nie iść na maxa (żeby zostałomi jeszcze w zapasie po 2 powtóezenia których nie robię) cvzy ja to dobrze rozumiem????!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
Kolego
ciężar ma gyć taki że jesli bedziesz robil w serii 12 powtórzeń to bierz ciężar którym maksymalnie potrafisz zrobić 3,4 powtórzenia więcej czyli w tym przypadku ok 15. Tak wła.śnie tak ma to być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
daj foto, będzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
jakie foto????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
zdjęcie Twojej sylwetki - o to mu chodziło

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
he ni mam jak. ale mam 175 cm wzrostu ważę 57 kg. jestem dość szczupły ale nie aż tak bardzo! Tyle moge powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
to dużo raczej,żeśmy się nie dowiedzieli
zacznij od jedzenia 6 regularnych posilkow dziennie, a najlepiej poczytaj podwieszone tematy,w ktorych to dowiesz się jak ułożyć sobie diete,jeśli narazie nie masz możliwości uczęszczania na silownie,poczytaj o treningu domatora.
Zdrowia życze
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrać na masie?! Pomocy

Następny temat

Ocencie moj plan na Mase PROSZE!!!!

WHEY premium