SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Jak przeprowadzic dobry odblok

Wysłana -
tak jak w temacie...skonczyłem roczny cykl gdzie szedl głownie tesc i od czasu do czasu jakies dodatki ale od wakacji tesc solo 200mg prolongatum co 4 dni + propviron 1 tab dziennie. z uwagi na tendencje do gino biore tez tamox naprzemiennie z symexem po poł tab dziennie. ostatni strzał miał miejsce 10 dni temu cały czas biore proviron 1 tab i antyestrogeny jak na cyklu. wczoraj czyli 9 dni po ostatnim strzale zrobiłem badania, oto wyniki:
test 31 norma do 30
prolaktyna 160 norma 73-407
estradiol 106 norma 40-160
lh <0,09 norma od 1,14-8,75
fsh <0,05 norma od 0,95-11,9

prosba o rozpisanie odbloku
planowałem na dniach wejsc na hcg 15000 gdzie 5000 dzielone bedzie na 3 x i brane co 3 dni i 3 dni po ostatnim hcg tamox tylko jaka dawka? w tle cały czas proviron 1 tab dziennie

jezeli ktos z duzym doswiadczeniem ma inna sensowna propozycje chetnie sie z nia zapoznam. zalezy mi oczywiscie na utrzymaniu tego co zbudowałem i przejsciu na off w dobrym nastroju z niezłym libido ;)

z góry dzieki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ankieta działu
a clomid gdzie ????
Wysłana -
Niektórzy robią odblok bez clomidu na samym tamox ale jeżeli jest to mus to oczywiście dokupie

1. WIEK: 35
2. WAGA: 103
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 18 lat
6. DIETA:
-białko: wysoko
-węglowodany: wysoko
-tłuszcz: nisko
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 roczny
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 180
-martwy ciąg: 210
-przysiad: 180
Wysłana -
U czesci sie sam tamoxifen nie sprawdza a tutaj byl dlugi cykl i cyfra na karku dochodzi
Podawales hcg w trakcie cyklu?
Wysłana -
Co 8-10 tygodni szło 5000 dzielone na 3-4 porcje
Wysłana -
bardzo skromnie tego hcg podawałeś
startujesz już z hcg 2500 co 3 dni i podaj 20.000 jm po ost iniekcji z hcg badanie testa i e2 ( do każdej iniekcji hcg 1/2 tabsa exe)

będą wyniki badań to je tutaj wklejasz i zobaczymy czy wystarczyło
jak tak to ok 3 dni po ost hcg wchodzi combo clom i nolva
clomid 30 dni po 50 mg i tamox 10 mg przez 30 dni
w 28-30 dniu sermów powtarzasz badania test/e2/prl/lh/fsh jak będą w widełkach lub nad jest ok , podajesz jeszcze nolve wtedy z 7-10 dni za cloma
odstawiając hcg odstawiasz też ia

jak będą wyniki wstawiasz je na forum ,tak sobie ustaw dostawcę lub zakup wcześniej abyś miał w zapasie trochę hcg i trochę cloma
Wysłana -
On już leci tamox i exe cały czas. Do tego jeszcze ten proviron. Dlaczego provi cały cykl bierzesz?
Wysłana -
Nie cały czas ale fakt że większość. Zasugerowalem się tym że wiąże się z shbg i przez to jest więcej testa wolnego
Wysłana -
Dzięki za szczegółową odp
Wysłana -
Na cyklu nie ma to większego znaczenia. Przydaje się może przy PCT.
Wysłana -
wczoraj poszedł ostatni szot z hcg poszło według zalecen 20tys 2500 co 3 dni. kiedy zrobic badanie i czy sam tesc z estro czy lh fsh prolaktyna tez?
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź