SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Jak przeprowadzic dobry odblok

Wysłana -
dołożyłem 5 tys hcg testa nie badałem zasugerowałem się i tym że sermy podniosą go po 25 tys hcg test był 6 a teraz drmata az dziwne że jakos funkcjonuje i na siłowni nie ma dramatu.
Wysłana -
Ok czyli zamiast sluchac porad zrobiles jak uwazales
Wysłana -
ile ludzi tyle teorii, nie pytałem byle Kowalskiego tylko ludzi, którzy mają wiedzę i doświadczenie ale nie o to chodzi żeby teraz wypominać, że nie słuchałem się....może ktoś ma jakiś pomysł?
Wysłana -
To kogo sluchales?Natan i.ja pisalismy o hcg
Wysłana -
osoba z poza forum. teraz jest sugestia brania minimalnych dawek hcg rzędu 500 jednostek co 3 dni i do tego ciagnac tamox, moze pomóc? wkur...mnie ten stan ostatni strzał enana poszedł ponad 2 miechy temu juz zastanawiam sie na trt ale to ostateczność
Wysłana -
Ja bym walil caly czas hcg po 2500e3d bo dawka 500 watpie zeby podniosla testa ew nowy cykl lekki z testa i poxniej odpowiedni odblok
Wysłana -
Może ktoś inny ma jeszcze jakiś pomysł?
Wysłana -
Jest sens badać coś prócz teścia czy jego poziom chociaż trochę idzie w górę? Leci hcg 500 jednostek co 2 dni i 20mg tamoxa na noc. Myślałem o Lh i Fsh ale wyniki będą chyba zakłamane jak leci hcg. Dobrze myślę?
Wysłana -
2 tygodnie bicia hcg 500 iu co 2 dni i do tego tamox 20mg na noc i test wzrósł do 10,5 z 1! Oby tak dalej
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź