SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pozbyc sie rozstepow?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakich niedrogich kremow wybielajacych powinienem uzywac aby pozbyc sie rozstepow ?

Pozdrawiam
Knor
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadnych, nic nie pomoze:( nawet laser jest malo skuteczny

Madzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety musisz je zaakceptować!nie łudź się, że coś taniego ci pomoże, skoro nawet bardzo drogie specyfiki nie działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Rozstepy mozesz tylko lekko wybielic krememi przeznaczonymi do tego. Niestety nie pozbedziesz sie ich. Beda mniej widoczne, jesli bedziez unikac sloneczka. Ale pociesz sie: skoro masz rozstepy, to znaczy, ze dobrze cwiczysz, bo skora nie nadaza sie rozciagac, podczas, gdy miesnie tak szybko rosna

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Trzeba bylo wczesniej zapobiec bo teraz to juz koniec.Ale nie przejmuj sie.Da sie z tym zyc.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Znalazlam ogloszenie, w ktorym oferuje sie usuwanie rozstepow. Jest to Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej (dermatolog i kosmetolog). Adres: Warszawa, ul. Pustułeczki 30, tel. (022) 816 61 74, 816 62 90.


Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie pomaga ! Mam ten sam problem i nic nie skutkuje!
Ale jest jeden pewny sposób na rozstępy po prostu pokochać je i nie zwracać na nie uwagi!!!!!!!!

Bigger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja lubie swoje rozstepy. Jak ktos kiedys na tym forum powiedzial, cytuje: "Milo miec blizny po walce z zelastwem" ) Zgadzam sie z tym w 100 %.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 690
Dobre podejscie Kleju :) Ja mam rozstepy szerokosci prawie jednego cm i dlugosci 10-15 cm!!!! (od barkow do klaty) Mam to gdzies jak wygladaja, przyzwyczailem sie. Tylko trzeba uwazac przy opalaniu, sa bardziej wrazliwe na promienie sloneczne. Niektorym laskom sie to nie podoba - ale ja mam piękną żonę, a ona to toleruje w 100% ))

Jestem dobry. Jutro będę jeszcze lepszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to je rozstęp i jak to wygląda????


Fallout mym bogiem a pakernia nałogiem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Jak będziesz dobrze ćwiczył, to będziesz wiedział co to jest rozstęp i jak wygląda ).Ja jeszcze do niedawna nie przejmowałem się tym,bo jak mi się pojawił rozstęp to po miesiącu znikał,ale teraz już mam 2 miesiące i nie chcą zniknąć ((.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tkanka tluszczowa

Następny temat

za duzo

WHEY premium