SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pobudzić hormon wzrostu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 667
Hej, mam na imię Szymon. Mam 18 lat 173 cm wzrostu chciałbym jeszcze urosnąć. Wiem że prawie wszystko jest zależne o genetyki ale coś słyszałem że można jakoś pobudzić ten hormon. Pytanie jak? Wiem że ważna jest dieta i sen a jakieś ćwiczenia?
Pozdrawiam Szymon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Witaj,
Zdecydowanie dieta, odpowiednia ilość snu i do tego ciężkie ćwiczenia wielostawowe
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 667
Georgu, czy możesz mi powiedzieć jaka dieta i jakie ćwiczenia wielostawowe? Dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Dieta oparta na nieprzetworzonych produktach, jaki system żywieniowy? Obojętne byle byś się go trzymał. Ćwiczenia wielostawowe to ćwiczenia gdzie pracuje więcej niż jeden staw. Przykładowo przysiady że sztanga, martwy ciąg, wiosłowania, wyciskania, podciągania na drążku itd. Proponuję zgłębić obydwa tematy
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 667
A czy kalistenika wchodzi w grę czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Na pewno będzie lepsza niż siedzenie w domu przed tv. Wchodzisz już w rozważania akademickie "co by było gdyby"
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 87 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9421
Oczywiście. Trenując w przypadku kalenistyki pracujesz wszystkimi mięśniami i głównie są to ćwiczenia wielostawowe. Nie licz jednak że będzie to miało jakiś wielki wpływ na wzrost.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 667
Jasne dziekuję, jestem tego świadom ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Hormon wzrostu to nie tylko wzrost bo żeby rosnąć ważna jest też genetyka a nie sam hormon. Hormon wzrostu służy przedewszystkim do wzrostu komórek, spalania tkanki tłuszczowej, regeneracji, opóźnienia procesów starzenia. Co do treningu to nie chodzi o to żeby to było ćwiczenie wielostawowe samo w sobie tylko ćwiczenie bardzo intensywne dlatego najlepiej wielostawowe ale nie koniecznie ćwiczenie siłowe bo mogą to być np. sprinty na maxa 10s lub inne interwały ale z naciskiem na intensywność, ćwiczenia siłowe też tylko żeby były intensywne.
Tu masz np filmik po angielsku ogólnie o hgh w pigułce


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena nowego FBW

Następny temat

Kilka pytań odnośnie interwałów.

WHEY premium