SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połączyć trening z 12-godzinną pracą?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 248
Cześć wszystkim,
Od paru dobrych miesięcy próbuję wziąć się za siebie, niestety ciężko mi się przełamać przez męczącą pracę. 12-h codziennie w godzinach 20:00-8:00, w ty, 4h spędzam w aucie (2h drogi z domu do pracy i z powrotem) pracuję na magazynie, często całą zmianę chodzę po hali z ciężkim wózkiem, przez co nogi strasznie się męczą, a na udach i pośladkach zależy mi najbardziej.
Z dietą też ciężko, bo jem głównie w nocy. Nie są to jakieś wielkie posiłki, ale jednak.

Stąd moje pytanie do Was, jak połączyć tę pracę z dietą i ćwiczeniami? W jakich godzinach najlepiej ćwiczyć i jak dużo, od czego zacząć, żeby nie zajechać nóg i jakoś przeżyć początek, który pewnie będzie najcięższy?

Dodam tylko, że zaczynam właściwie od zera, wcześniej byłam aktywną osobą, grałam w kosza i ćwiczyłam, od dwóch lat mam zastój przez pracę i złą dietę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pogodzić da się jakimiś kompromisami pewnie wszystko. Daj więcej info o sobie, najlepiej wypełniając ankietę działu (https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html), łatwiej będzie cos napisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

króciutka ankieta o legginsach

Następny temat

Problem z dużymi udami.

WHEY premium