SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak oceniacie figurę top modelki?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
To sceny w bikini znanej modelki Kate Upton podczas kręcenia filmu Layover. Kate uważana jest za ideał piękna kobiety. Zgadzacie się z tym? Jak oceniacie jej sylwetkę???











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie zawsze musi wyglądać idealnie, wiadomo jak są sceny kręcone itp zawsze ją podszykują. Magia kina.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Przepraszam, ale nie rozumiem pytania. Dlaczego w ogóle mam oceniać sylwetkę tej Pani? Skąd pomysł na to "ocenianie"? Nie mam ochoty nikogo oceniać.
Jak jakaś dziewczyna z forum, o której wiem jak je i jak ćwiczy wrzuci swoją sylwetkę to chętnie "ocenię" w tym kontekście, ze porównam adekwatność diety i treningu do osiągniętych przez nią celów - jeśli to są cele sylwetkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
pewnie stąd , ze pani hej33 wyglada podobnie , w sumie juz tutaj wrzucała kilka zdjec roznych osob twierdzac, ze to ona bo nie wiedziala chyba , ze te tematy sa przypisane do uzytkownika i łatwo to sprawdzic. ZENADA.PL
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panimecenas - niedoczynność, hashimoto, problematyczne kolano [redukcja]

Wiecej