SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nie stracić mięśni przy ostrym treningu biegowym?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Cześć
Mój staż w treningu siłowym to rok (z przerwami). Od pół roku trenuję regularnie 3 x w tygodniu jak dotąd "na sucho" a od 3 tygodni rozpocząłem cykl kreatynowy.
Jako, że jestem z zamiłowania biegaczem przed każdym treningiem biegam ok. 5 - 6 km.

Po zakończeniu cyklu kreatynowego zamierzam przenieść środek ciężkości na bieganie i ostre przygotowania do sezonu startowego.

Nie chciałbym stracić jednak mięśni, które wypracowałem (boje się, że jak skończy się kreatyna i zacznę ostre aeroby wszystko spali się i będę znów chudy jak kiedyś).

Co robić? Jak często ćwiczyć, żeby nie przetrenować się ostro biegając i co jeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
1. Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Jesli kalorie beda na + wtedy nie powinienes zleciec z masa (uzgodnij ja w dziale odzywianie)
2. Trening silowy. Ile razy w tygodniu i jego intensywnosc bedzie zalezec od treningow biegowych (ile razy w tyg, jak dlugo i jak intensywnie)
3. Suplementacja, poza kreatyna wartoby bylo zainwestowac tez w jakies antykataboliki (do ustalenia ewentualnie w dziale odzywki i suplementacja)

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT a masa

Następny temat

dieta pomoc

WHEY premium