SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nie stracić roku na siłowni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 126
Otóż chodzę na siłownię od roku regularnie , przestrzegam diety w miarę , wkoncu udało mi się zdobyć upragnioną sylwetkę na którą pracowałem bardzo ciężko i kosztowało mnie to wielu wyrzeczeń. Zaczynają się wakacje i tu mam pytanie bo jadę na kolonie gdzie nie będę miał żadnej możliwości do treningu i w sumie było by to dziwnie jakbym chodzil codziennie coś ćwiczyć nawet pompki ,taka przerwa będzie trwać max dwa tygodnie . Mam do dyspozycji jedynie 4 razy w ciągu dwóch tygodni kajakowanie oraz codziennie jakieś gry typu siatkówka ,zadnego żelastwa nic. Jak nie stracić sylwetki na tak długiej przerwie (myśle nad brakiem bcaa) .wiadomo też chce tam trochę odpocząć ,pizzę itd.. ale żeby się nie ulać bo kończę właśnie redukcję z typowo plażową sykwetkom . wiem że są na internecie porady co do takich sytuacji ale wole dowiedzieć się coś od was :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699595
Dwa tygodnie to nie żadna długa przerwa . Możesz spokojnie jechac i odpoczywać . Od tego są wakacje . Taka przerwa dobrze Ci zrobi bo regeneracja to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 126
O to git ,to pewnie muszę tylko uważać żeby za dużo się nie obzerac cnie? bo ledwo mi się udało 6pak zrobić i nie chce stracić a mam ogromną tendencje do zalewania się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Polecam poczytać na temat strategicznego roztrenowania. Warto wiedzieć kiedy w jaki sposób wprowadzać odpoczynek od treningów:

https://potreningu.pl/articles/595/roztrenowanie-strategiczne-regeneracja---trening-i-odzywianie-w-tym-okresie

Formy nie traci się w tydzień, czy dwa.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-06-07 15:05:30
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 126
Problem jeszcze z tym że nie pojadę na kolonie z dwoma kilogramami białka i i nie obejdzie się bez alkoholu sporadycznie ;/


Zmieniony przez - Paskil123 w dniu 2018-06-07 15:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
To nie bierz odżywki. Nie jest ona niezbędna. Przecież masz tam sklepy, pewnie jakiś grill. Nie możesz sobie zrobić jedzenia?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2557 Napisanych postów 5101 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78214
Gdybym cofnął czas, gdzie jezdziłbym na kolonie, to w życiu nie patrzałbym na to czy pizza szkodzi, czy alko za dużo...
Bawilbym się, jadł co chciał, pił jak wieprz a po dwutygodniowej balandze wrociłbym na swoje tory.
I nie patrzałbym na kilogram w te czy tamte.

Jednym słowem, jedź, baw się, zregeneruj, wypij (jednego za mnie), i jedź. Nic się nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Nie wiem czy zmotywuje Cię to, ale na zmianę sylwetki masz całe życie
3

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Twoje podejście jest niezdrowe, takie restrykcyjne, wręcz chore podejście negatywnie wpłynie na kondycje metaboliczną, gdyż tego typu podejście stanowi duży stresor dla organizmu. Stres to czynnik który ma destrukcyjny wpływ na organizm. Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jedziesz na kolonie to jesteś bardzo młody, nie trać życia na takie bez sensu przemyślenia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Sylwetki się nie buduje w 2 tygodnie i tak samo jej się nie traci w 2 tygodnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699595
Paskil123
O to git ,to pewnie muszę tylko uważać żeby za dużo się nie obzerac cnie? bo ledwo mi się udało 6pak zrobić i nie chce stracić a mam ogromną tendencje do zalewania się


Szybciej alkoholem pozbędziesz się sześciopaka niż jedzeniem
Przez dwa tygodnie to jedynie co Ci grozi to rentencja wody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na redukcje do oceny

Następny temat

Odstawienie produktów wysoko przetworzonych - oczekiwania

WHEY premium