SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Jak nie spaść na wakacjach

Wysłana -
Cześć,

Mam dość głupie pytanie odnośnie diety na wakacjach.

Jestem aktualnie na masie(czystej, 0 słodyczy od 2 lat) [16lat, 180cm/60kg]

I za parę dni jadę wakacje do ośrodka wczasowego, gdzie jest "Januszowe jedzenie" wiem jak to wygląda bo byłem już tam. czyli śniadanie chleb z margaryną etc nie ma co dalej opisywać...

Co zrobić aby nie zapaść się za bardzo przez 2 tygodnie.

Niby mam sklep 1km od ośrodka, i mógłbym kupować jakiś chleb pełnoziarnisty, i tak pewnie zrobię.

Czy jak wrócę z tej 2 tygodniowej "wycieczki" i z 60kg waga mi skoczy to będę to musiał jakoś potem "odrabiać"?

Dzięki za mądre odpowiedzi.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
O co się boisz ? Spadek masy , czy się zapasiesz ? Jednak patrząc na Twoia wage i stosunek do wzrostu to chyba Ci to nie grozi
Wysłana -
Przez dwa tygodnie sylwetka niewiele się zmieni. Poza tym zawsze możesz postarać się jeść trochę lepiej niż byle co.
Wysłana -
daj spokoj jedz na wakacje i sie nie przejmuj
ja w czerwcu na all in przytylem przez 8dni 6kg ale kto by sie perzejmowal jak wiekszosc to ,,woda,, ktora spadla po powrocie do normalnego zarcia i ilosci kalorii

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-08-06 07:27:32
Wysłana -
Sylwetki nie zrobisz w 2 tygodnie i też jej nie zepsujesz, więc nie należy się tym przejmować. Szczególnie jeżeli cały czas trzymasz się diety i treningów.
Wysłana -
Jeżeli jest to wyjazd na wakacje to po coś on jest... chodzi o relaks dla Twojego ciała i umysłu. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują wakacje czy gdzieś jadą i panikują z dietą... to ma być odpoczynek... wrócisz wypoczety to i reszta będzie szła lepiej.

Wiadomo warto mieć tam jakiś umiar i nie zalewać dzień w dzień do pełna %
Wszystko z głową i na luzie.
Wysłana -
Przeważnie młodzi / początkujących ze słomianym zapalel świrują w takich okolicznościach . Osoby zaawansowane wiedza kiedy trzeba przycisnąć a kiedy trzeba zrobić pause ;)
Wysłana -
Pause czasami wskazane - po tym czasie lepiej wszystko wchodzi i jest lepsza motywacja
Wysłana -
Zaraz, zaraz - nie do końca rozumiem niektóre posty wyżej. Jak wybieram miejsce do odpoczynku (relaksu) - to wybieram je również pod kątem jedzenia. Jak wiem, ze jest do bani - to albo nie jadę, albo przygotowuję się na ten fakt (zakupy, prośba o pokój z lodówką, etc.). Tylko ja tak robię?
I nie chodzi o względy sylwetkowe ale o zdrowie - chleb z margaryną?? Kto to jeszcze je?
Wysłana -
Taaa , chłopak ma 16 lat zapewne ma pełne zaplecze kuchenne
Wysłana -
Biedronka i Lidl jest wszedzie. To jak ma sie martwić że goowno bedzie jadł to po co jechać?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź