SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nie spaść na wakacjach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,

Mam dość głupie pytanie odnośnie diety na wakacjach.

Jestem aktualnie na masie(czystej, 0 słodyczy od 2 lat) [16lat, 180cm/60kg]

I za parę dni jadę wakacje do ośrodka wczasowego, gdzie jest "Januszowe jedzenie" wiem jak to wygląda bo byłem już tam. czyli śniadanie chleb z margaryną etc nie ma co dalej opisywać...

Co zrobić aby nie zapaść się za bardzo przez 2 tygodnie.

Niby mam sklep 1km od ośrodka, i mógłbym kupować jakiś chleb pełnoziarnisty, i tak pewnie zrobię.

Czy jak wrócę z tej 2 tygodniowej "wycieczki" i z 60kg waga mi skoczy to będę to musiał jakoś potem "odrabiać"?

Dzięki za mądre odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Zgadza się. Zamiast skupiać się na dwóch tygodniach, lepiej będzie skupić się na najbliższych latach. Dwa tygodnie nic nie zmienią, a dwa lata już sporo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
O co się boisz ? Spadek masy , czy się zapasiesz ? Jednak patrząc na Twoia wage i stosunek do wzrostu to chyba Ci to nie grozi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Przez dwa tygodnie sylwetka niewiele się zmieni. Poza tym zawsze możesz postarać się jeść trochę lepiej niż byle co.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
daj spokoj jedz na wakacje i sie nie przejmuj
ja w czerwcu na all in przytylem przez 8dni 6kg ale kto by sie perzejmowal jak wiekszosc to ,,woda,, ktora spadla po powrocie do normalnego zarcia i ilosci kalorii


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-08-06 07:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Sylwetki nie zrobisz w 2 tygodnie i też jej nie zepsujesz, więc nie należy się tym przejmować. Szczególnie jeżeli cały czas trzymasz się diety i treningów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86057
Jeżeli jest to wyjazd na wakacje to po coś on jest... chodzi o relaks dla Twojego ciała i umysłu. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują wakacje czy gdzieś jadą i panikują z dietą... to ma być odpoczynek... wrócisz wypoczety to i reszta będzie szła lepiej.

Wiadomo warto mieć tam jakiś umiar i nie zalewać dzień w dzień do pełna %
Wszystko z głową i na luzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Przeważnie młodzi / początkujących ze słomianym zapalel świrują w takich okolicznościach . Osoby zaawansowane wiedza kiedy trzeba przycisnąć a kiedy trzeba zrobić pause ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86057
Pause czasami wskazane - po tym czasie lepiej wszystko wchodzi i jest lepsza motywacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627361
Zaraz, zaraz - nie do końca rozumiem niektóre posty wyżej. Jak wybieram miejsce do odpoczynku (relaksu) - to wybieram je również pod kątem jedzenia. Jak wiem, ze jest do bani - to albo nie jadę, albo przygotowuję się na ten fakt (zakupy, prośba o pokój z lodówką, etc.). Tylko ja tak robię?
I nie chodzi o względy sylwetkowe ale o zdrowie - chleb z margaryną?? Kto to jeszcze je?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Taaa , chłopak ma 16 lat zapewne ma pełne zaplecze kuchenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627361
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wejście na mini cut?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium