SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Jak naprawic metabolizm tluszczow zeby chłonąć jedzenie?

Wysłana -
Zeby chlonac jedzenie a nie wys*ywac? Ktos napisal mi ze chodzi o metabolizm tłuszczów bo reguluje on tez metabolizm cukrów wtf. Odpowie ktos? Dzieki z gory. Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie ma czegoś takiego jak chlonac jedzenie. Co najwyżej możesz jeść produkty ubogie w błonnik I mało węgli to będziesz rzadziej się wyprozbial ale nie wiem z czym masz problem.
Wysłana -
A moze tak po polsku bradziej? Zrozumiale? Bo defekacji mimo wszystko nie da się wyeliminować inną drogą niz operacyjna, ale to akurat ani wchlaniania ani komfortu życia nie poprawia.
Wysłana -
pewnie sie nasluchal opowiesci dziwnych tresci od jednego forumowicza co to wszystko wchlania a nic nie "wysrywa"
Wysłana -
czellista chyba wiem nawet o kogo Ci chodzi, to już drugie pytanie w niedużym odstepie o metabolizm tluszczow
Wysłana -
"Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów" tak mi ten uzytkownik napisal. Antos czy jakos tak ale nie dostalem odp tam w temacie o co z tym chodzi
Wysłana -
Niestety użytkownik ten pewnie napisał coś czego nie do końca potrafisz zrozumieć A nie chodziło mu stricte o zaprzestanie wydalania. Jedź po prostu zdrowo i ponad swoje zapotrzebowanie, bądź cierpliwy A już po miesiącu zobaczysz efekty
Wysłana -
Trzeba by zacząć od tego, ile razy się "wysrywasz". Jeśli masz jakieś problemy z wypróżnianiem, są nieregularne/zbyt częste itp. to może to faktycznie utrudniać budowanie mięcha. Jednak gdybyś w ogóle nie defekował to byś miał duży problem i to szybciej niż Ci się wydaje
Osoby na głodówkach kilkunastu dniowych również się wypróżniają

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-08-08 07:18:48
Wysłana -
Kocurtom
"Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów" tak mi ten uzytkownik napisal. Antos czy jakos tak ale nie dostalem odp tam w temacie o co z tym chodzi

Jeśli pytasz czy masz jeść bułki z majonezem - NIE
Masz jeść dobrej jakości tłuszcz, nieco spowolnić to trawienie posiłków a nie się obżerać. Mądrością organizmu jest wchłaniać mikroskładniki odżywcze a nie po prostu żreć.
Sam fakt jedzenia dużych ilości wcale nie przybliża do robienia szybciej masy mięśniowej czy wyników w sporcie.
Niczego tu nie przyspieszysz jedząc śmieciowe jedzenie.
Wysłana -
Majonez nie jest wcale takim złym źródłem jak kupimy dobry albo sami zrobimy
Wysłana -
w połączeniu z syfiastym pieczywem - z pewnością...
potem będą pytania : jak zrobić redukcję bo jestem tłusty..
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź