SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak naprawic metabolizm tluszczow zeby chłonąć jedzenie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 579
Zeby chlonac jedzenie a nie wys*ywac? Ktos napisal mi ze chodzi o metabolizm tłuszczów bo reguluje on tez metabolizm cukrów wtf. Odpowie ktos? Dzieki z gory. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 579
Kocurtom
Gats 2
Kocurtom
Antos098
Kocurtom
"Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów" tak mi ten uzytkownik napisal. Antos czy jakos tak ale nie dostalem odp tam w temacie o co z tym chodzi


Jeśli pytasz czy masz jeść bułki z majonezem - NIE
Masz jeść dobrej jakości tłuszcz, nieco spowolnić to trawienie posiłków a nie się obżerać. Mądrością organizmu jest wchłaniać mikroskładniki odżywcze a nie po prostu żreć.
Sam fakt jedzenia dużych ilości wcale nie przybliża do robienia szybciej masy mięśniowej czy wyników w sporcie.
Niczego tu nie przyspieszysz jedząc śmieciowe jedzenie.



Nie chodzilo mi o jedzenie samego smieciowego zarcia. Np. W ciagu dnia 1l mleka + twarog +2 banany+ 200g masla orzechowego + z 80g platkow owsianych blyskawicznych (shake) i kilka bulek bialego pieczywa ale maselko, szyneczka, serek zolty, pomidorek i wtedy majonezu nawale ale to tylko w dni gdy zamiast shake' jem 300g ryzu bialego( ma mniej arszeniku niz brazowy) z dzemem z 200g dzemu wtedy do tego daje. Jak robie takiego shake'a to wtedy nie jem majonezu w tym dniu bo tluszczu w takim shake'u jest w uj.
W jakims temacie wypowiadales sie na temat nie wielkiej wyst. Ilosci bialka wiec do tego shake'a zamiast 2 twarogow (500g) jak to robilem wczesniej daje 1 (250g). Czuje ze mi wwgloww


Litr mleka i słoik masła orzechowego + 2 twarogi? Ty to miksujesz i wypijasz na raz? Co 2 dni słoik masła orzechowego????
Chłopaku, kto Ci taką dietę rozpisał? Ryż ze słoikiem dżemu?
Tra-ge-dia


300g i pol sloika drzemu czyli 200 gram. Po to zeby lepiej sie jadlo, mam problemy z kasa i chce jakps nabic kalorie a ten miks przestalem pic zaraz po tym jak dodalem tego posta bo na zoladku za dlugo lezalo a ze w robocie ruch to ch..owe uczucie. Polecilbys cos zeby tanio nabic ok. 4k kcal? Nie musza byc pelnowartosciowe posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Nie ma czegoś takiego jak chlonac jedzenie. Co najwyżej możesz jeść produkty ubogie w błonnik I mało węgli to będziesz rzadziej się wyprozbial ale nie wiem z czym masz problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A moze tak po polsku bradziej? Zrozumiale? Bo defekacji mimo wszystko nie da się wyeliminować inną drogą niz operacyjna, ale to akurat ani wchlaniania ani komfortu życia nie poprawia.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
pewnie sie nasluchal opowiesci dziwnych tresci od jednego forumowicza co to wszystko wchlania a nic nie "wysrywa"
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
czellista chyba wiem nawet o kogo Ci chodzi, to już drugie pytanie w niedużym odstepie o metabolizm tluszczow
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 579
"Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów" tak mi ten uzytkownik napisal. Antos czy jakos tak ale nie dostalem odp tam w temacie o co z tym chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Niestety użytkownik ten pewnie napisał coś czego nie do końca potrafisz zrozumieć A nie chodziło mu stricte o zaprzestanie wydalania. Jedź po prostu zdrowo i ponad swoje zapotrzebowanie, bądź cierpliwy A już po miesiącu zobaczysz efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Trzeba by zacząć od tego, ile razy się "wysrywasz". Jeśli masz jakieś problemy z wypróżnianiem, są nieregularne/zbyt częste itp. to może to faktycznie utrudniać budowanie mięcha. Jednak gdybyś w ogóle nie defekował to byś miał duży problem i to szybciej niż Ci się wydaje
Osoby na głodówkach kilkunastu dniowych również się wypróżniają


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-08-08 07:18:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Kocurtom
"Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów" tak mi ten uzytkownik napisal. Antos czy jakos tak ale nie dostalem odp tam w temacie o co z tym chodzi


Jeśli pytasz czy masz jeść bułki z majonezem - NIE
Masz jeść dobrej jakości tłuszcz, nieco spowolnić to trawienie posiłków a nie się obżerać. Mądrością organizmu jest wchłaniać mikroskładniki odżywcze a nie po prostu żreć.
Sam fakt jedzenia dużych ilości wcale nie przybliża do robienia szybciej masy mięśniowej czy wyników w sporcie.
Niczego tu nie przyspieszysz jedząc śmieciowe jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Majonez nie jest wcale takim złym źródłem jak kupimy dobry albo sami zrobimy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
w połączeniu z syfiastym pieczywem - z pewnością...
potem będą pytania : jak zrobić redukcję bo jestem tłusty..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjście z długotrwałej redukcji

Następny temat

Redukcja - marzenie -45kg

WHEY premium