SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak naprawic metabolizm tluszczow zeby chłonąć jedzenie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
wszystko da się dopasowac z umiarem ja np. Jem okazyjnie sobie pieczywo z pelnych ziaren I redukcja pięknie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
świetnie,
dla mnie pszenica to syf. Na tym zakończmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
A kto powiedział że chleb musi być w 100% z pszenicy? Masz orkiszowy, z dyni itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
youtubecn11
A kto powiedział że chleb musi być w 100% z pszenicy? Masz orkiszowy, z dyni itp itd


Ten sam syf.
Poczytaj skład, poczytaj jakie substancje czynne występują we współczesnym pieczywie, które przenikają barierę krew-mózg
Żadne zboże(pieczywo) nie jest tym czym byśmy chcieli


Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2018-08-08 09:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Twój punkt widzenia na odżywianie jest zaburzony niestety aktualnie panująca moda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tak to sobie tłumacz.
Zachęcam czytać książki a nie fora dyskusyjne i artykuły internetowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 579
youtubecn11
Niestety użytkownik ten pewnie napisał coś czego nie do końca potrafisz zrozumieć A nie chodziło mu stricte o zaprzestanie wydalania. Jedź po prostu zdrowo i ponad swoje zapotrzebowanie, bądź cierpliwy A już po miesiącu zobaczysz efekty


Wiem ze nie chodzilo o zaprzestanie wydalania przeciez to powinno byc logiczne. Zrozumialem to tak ze w tym samym g*wnie co robie jedno na dzien bedzie wiecej wydalonych skladnikow odzywczych niz u kloca co chlonie pokarm i ciezko spala glikogen albo tak duzo go nabiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 579
Antos098
Kocurtom
"Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów" tak mi ten uzytkownik napisal. Antos czy jakos tak ale nie dostalem odp tam w temacie o co z tym chodzi


Jeśli pytasz czy masz jeść bułki z majonezem - NIE
Masz jeść dobrej jakości tłuszcz, nieco spowolnić to trawienie posiłków a nie się obżerać. Mądrością organizmu jest wchłaniać mikroskładniki odżywcze a nie po prostu żreć.
Sam fakt jedzenia dużych ilości wcale nie przybliża do robienia szybciej masy mięśniowej czy wyników w sporcie.
Niczego tu nie przyspieszysz jedząc śmieciowe jedzenie.



Nie chodzilo mi o jedzenie samego smieciowego zarcia. Np. W ciagu dnia 1l mleka + twarog +2 banany+ 200g masla orzechowego + z 80g platkow owsianych blyskawicznych (shake) i kilka bulek bialego pieczywa ale maselko, szyneczka, serek zolty, pomidorek i wtedy majonezu nawale ale to tylko w dni gdy zamiast shake' jem 300g ryzu bialego( ma mniej arszeniku niz brazowy) z dzemem z 200g dzemu wtedy do tego daje. Jak robie takiego shake'a to wtedy nie jem majonezu w tym dniu bo tluszczu w takim shake'u jest w uj.
W jakims temacie wypowiadales sie na temat nie wielkiej wyst. Ilosci bialka wiec do tego shake'a zamiast 2 twarogow (500g) jak to robilem wczesniej daje 1 (250g). Czuje ze mi wwgloww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 579
Ze mi weglow brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak najbardziej można kupić dobre pieczywo, tylko trzeba czasami przejść się np. do piekarni zamiast do biedronki (chociaż może i tam coś fajnego mają, nie wiem).
Jakie to substancje czynne z bułek przenikają BBB?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjście z długotrwałej redukcji

Następny temat

Redukcja - marzenie -45kg

WHEY premium