SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najszybciej przybrać na masie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Tak jak w temacie, zależy mi na jak najszybszym przybraniu na masie. Mam 17lat, waże około 60kg, 180cm i ogulnie jestem szczupły i zależy mi na bardzo szybkimprzybraniu na masie, głównie mięsniowej.

Myślę że bez odżywek się nie obejdzie, i tu moje pytanie do ekspertów. Co brać, i mniej więcej jak dawkować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybko mase i do tego bez tłuszczu :) bez chemii nie da rady. Jedyny realny sposób to dużo snu po 9godzin dziennie sporo białka po 4g/kg tylko sprawdzać czy organizm da radę bez problemu i masa ćwiczeń z 4-5 razy w tygodniu
+ obowiązkowo 1-2 kardio w tygodniu na przyśpieszenie metabolizmu. Jak nie wiesz co i jak to gainer odradzam bo raczej cię zaleje, chyba że ćwiczysz i coś słabo idzie to faktycznie możesz dodać. A tak po za tym bez chemii nabijanie masy to tak z 0.5kg miesięcznie to dobry wynik. to by było 6kg w ciągu roku. Powodzenia, będzie ci potrzebne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
nie wygladasz najgorzej
najlepszy suplement na mase to MICHA
wez sobie zrob diete zaloze sie ze nigdy nie probowales a od razu chcesz suple ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
zrób sobie cykl na kreatynie i dorzuć do tego jakiegoś gainera np: mass xxl treca. kreatynę oprócz przed i po treningu bierz jeszcz rano po przebudzeniu to szybciej Ci masa pójdzie. Możesz kupić sobie monohydrat kreatyny albo jabłczan np cm3 treca. Do tego musisz dorzucić trening na siłownii, mało powtórzeń duży ciężar, trening krótki do godziny. oprócz tego musisz pamiętać o diecie, głownie o uzupełnianiu białka, okoł 2 g na kg masy ciała dziennie, oprócz tego musisz często jeść, nie robić dłuzszych przerw między posiłkami niż 3 godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
a moze najpierw zacznij jesc i cwiczyc ? A dopiero potem jakies suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
ze względu na Twój wiek skonsultuj swój trening z instruktorem ponieważ jeszcze dojrzewasz, żebyś sobie krzywdy nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
jesat tylko jeden sposob na szybkie przy***anie na mass. ALe trza duzo bialka i wogole sporo w misce do tego bez saa sie nie obejdzie + odpowiednie odzywianie(dieta rewelacyjnie zbilansowana) zeby cie szpital nie przywital. A i sie potem nie dziw ze cie pocielo(rozstepy) przez tak szybkie mabranie na masie.
Poza tym koks jest dla kogos kto ciwczy ostro zmiania metody , uzywa odzywek + oczywiscie dieta extra i nie idze do prozedu. Totalny zastoj jednym slowem. Wtedy siega sie po saa.
Wszystko znajdziesz w wyszukiwarce.
pzdr. i powodzenia.
PS: jesli zdecydujesz sie na sama diete to nie radze odzywek od razu. Szkoda kasy a efekt i tak bedzie podobny wiec 1kg masy w ta czy w tamta to jeden h.u.j

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Myślałem o jakimś białku, gainerach, ale nie do końca wiem na czym polega ich działanie.

Kreatyna... Myślałem nad tym, ale nie za bardzo chce to brać, spore ryzyko w moim wieku. A ile może trwać taki cykl na kreatynie?

P.S. Dodam że nie mam dużo kasy do wydania :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
na monohydracie około 4 do 6 tygodni, a na jabłczanie spokojnie dłużej na wet do 10 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23381
"Myślałem o jakimś białku, gainerach, ale nie do końca wiem na czym polega ich działanie."

O ja ********.
A wiesz jakie jest działanie twarogu albo kurczaka z ryżem?
Białko/gainer to tylko żarcie w proszku, nic rewelacyjnego. Służy do uzupełnienia ewentualnych braków w diecie. Ale najpierw trzeba ją mieć...
Najpierw trochę poczytaj, bo z takim podejściem to gó*no osiągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Diety na masę jak się domyślam są raczej długotrwałe, a zależy mi żeby przybrać troche masy w przeciągu około 1,5 miesiąca.


@frodsen,
czytałem sporo, chciałem uniknąć pisania tego posta, ale jednak wcale nie znalazłem tego co mnie interesowało tzn np. w jakim stopniu te białka/gainery mogą mi pomóc w przybraniu masy.

Zmieniony przez - Bruno5 w dniu 2008-05-14 18:25:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Caps i spalacz tłuszczu

Następny temat

Mutant Mass

WHEY premium