SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najszybciej przybrać na masie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a tą odzywkę[cala nazwę podaj] dobrałes chociaz do tejże diety czy tak od niechcenia, na chybił-trafil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Gain Bolic 6000

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Dobrałem Do Diety... Zawiera 1/2 Kalori Ktora Mam Zalecana w Diecie i tak samo z białkiem. Poniewaz Jem Tez Codziennie makarony i Jajka Poniewaz wiem ze zawieraja one duzo Białka oraz weglowodanow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Gain Bolic to dobra rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Szybko to hmmm na sniadanie 10 paczków , pozniej słoik nutelli, chleb ze smalcem, pyzy z karkówką, 100g gainera po kazdym posiłku a na wieczór golonka... A tak powaznie chcesz sie spasc jak swinia czy nabrac masy miesniowej? W twoim wieku nie brakuje Ci masy a przedewszystkim cierpliwosci i wytrwałosci... Idz na siłownie cwicz postaraj sie lepiej jesc i dbac o regeneracje zanim sie obejzysz zmiany nastapia. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
No Tak... Niechce Przytyc Tylko w Brzuchy... Wiem ze Najlepiej By Bylo Czekac Ale Wiesz... Ciezko :/ a Do Tego Jestem Bardzo Szczuply ;/ Wiesz Jak Zle Sie Czuje Czlowiek Jak Jest Taki Jak Ja? ;/
Ja Chce Bardzo Przybrac Na Masie w Calej Posturze Dlatego Zrobie Wszystko Co Wydaje Mi Sie Na Dobre Aby Przybrac Troszke... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Brzuchu*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
sorki ze się wwalę w post kolegi..ale mam 194cm wzrosty i waże 85kg a dzisiaj zamówiłem magnum 800 4kg nitrobolon 1100g i cm3 360tabsow..i nie wiem czy to będzie dobre połączenie możne mi ktoś pomóc?podpowiedzieć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 642
przeczytaj od poczatku ten artykuł, wszysktiego sie dowiesz

"... W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
a za archeologie bana by sie przydalo dac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Caps i spalacz tłuszczu

Następny temat

Mutant Mass

WHEY premium