SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najszybciej przybrać na masie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15896
Lepiej zainwestowac w zarcie tak jak koledzy pisza
Pamietaj nie chodzi nam o to zeby pojezdzic po nowicjuszu tylko zeby pomoc bo kazdy z nas kiedys zaczynal i popelnial zapewne ten sam blad co ty -po np. tyg cwiczen dawal juz suple bo mu kumple na silce powiedzieli.
Takze zajrzyj do dzialu odzywianie i uloz dietke wcale to drogo nie kosztuje(ja wydaje z wlasnej kieszeni ok 70 zl na miech- reszte kupuje mama
1

http://www.pajacyk.pl/  --wejdź!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najszybciej = najgorzej

zależy ci , bo za 1,5 miesiąca będziesz na plaży...

masz 17 lat - skąd ja to znam - chcę być arnoldem (koniec maja), ale zaraz, bo we wrześniu już nie muszę..

zacznij spokojnie sobie ćwiczyć i jeść z głową, to za rok będzie już widać efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Nie chodzi tu o plaże, szczerze mówiąc poznałem dziewczynę, troche starszą i chcę jakoś wyglądać, a nie rozebrać się i pokazać kości i chudą klate..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
powiem ci szczerze bez owijania w bawelne jezeli nie chcesz zawiesc owej niewiasty
wez sie za treningi , za miche diete a na samym koncu suple uwierz mi zawiedziesz sie stracisz kase i dziewczyna jak bedzie chciala to nie poleci na twoje "muly" tylko na twoj charakter nieprawdaz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Na charakter już poleciała, ale chce żeby wygląd jej nie odstraszył, bo jest miedzy nami pewna roznica wieku..
W 1,5-2miechy ćwiczeniami/dietą dużo nie osiągne niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w półtora miesiąca nie przybierzesz dużo (jeżeli to ma być faktycznie mięsień). Poszukaj sobie treningu i diety do swoich potrzeb (tzn początkujący )
Generalnie jak jesteś w tym wieku i chodzi ci o to żeby trochę przypakować to kup sobie karnet otwarty na siłownię na te 2 miesiące , ćwicz i żryj (wartościowego żarcia) ile wlezie.. A i zapytaj kogoś o trening (albo wyszukaj na sfd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj
w twoim wieku i z twoim stażem suplementy nie dadzą Ci NIC - tzn nic więcej, niż osiągnąłbyś bez nich

mam 28 lat byłem przez jakiś czas instrtuktorem nawet (dawno temu) widziałem tuziny takich świeżaków co myślą że formę można kupić w sklepie z odżywkami..

formę zrobisz systematycznością i treningiem, a nie jakimś kolorowym pudełeczkiem na którym masz fotografię pana na koksie z ogoloną i opaloną klatą
uwierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Wiesz.. jes to sport dla wytrwalych i dobrze wiesz juz ze w 2-3 miesiace nie osiagniesz upragnionej sylwetki.. Ale jesli nie chcesz byc szczuplym do wez sie za diete dobry trening i jedz z koskem :D A efekty przyjda z czasem .. Na nastepnych wakacjach juz bedziesz mial sie czym pochwalic na plazy z dziewczyna jesli sie przylozysz i nie bedziesz opuszczal treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Wierze w to co mowisz, ale wierze tez ze suple pomoga mi przybrac troche cialka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Caps i spalacz tłuszczu

Następny temat

Mutant Mass

Wiecej