SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak monitorować postępy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, w teorii prosta sprawa - pomiary, fotki, waga. Ale w praktyce co i rusz czytam że komuś "lepiej rosną tricepsy jeśli są ćwiczone na następny dzień po nogach" (jak on na to wpadł/zauważył?), "w razie braku postępów po dwóch tygodniach zwiększyć podaż kalorii" (jakie dwa tygodnie? po dwóch tygodniach to mnie przybędzie może kilka mitochondriów, ale nie centymetr w obwodzie czegokolwiek...) albo że "po ostatniej sesji na nogi dżinsy stały się za ciasne" (ponownie, dla mnie magia jakaś...).

Jesteście w stanie zauważyć jakiekolwiek zmiany (no, poza tym że nowa dieta powoduje wzdęcia na przykład) w ciągu tygodnia, dwóch? Bo jedyne co mnie do głowy przychodzi, to spadki. Te po dwutygodniowej przerwie są widoczne ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Heliogabal
Jesteście w stanie zauważyć jakiekolwiek zmiany (no, poza tym że nowa dieta powoduje wzdęcia na przykład) w ciągu tygodnia, dwóch?


Absolutnie nie. Zadnych mierzalnych zmian nie jestem w stanie zauwazyc w tak krotkim czasie. Natomiast bardzo szybko wylapuje 'samopoczucie' potreningowe. To jest cos IMO rowniez rzutuje na jakosc treningu. Jesli np. po treningu X lepiej sie czuje i regeneruje niz po treningu Y (a to mozna wylapac juz po 2, 3 treningach) a oba oferuja porownywalne obciazenie (przynajmniej 'na papierze') to raczej uderze w trening X

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Zależy co bierzesz, uwierz że na odpowiedniej "suplementacji" 2 tygodnie to może być parę kg różnicy i różnice w obwodach.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Knife_
Zależy co bierzesz

dietanabol tylko. I chyba w odpowiedniej ilości, wiem kiedy jest za dużo, bo miałem incydent z "zalaniem" aż do stadium oponki parę lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
A i to owszem, trzeba dużo czasu by zanotować zmiany w sylwetce.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heliogabal
...) albo że "po ostatniej sesji na nogi dżinsy stały się za ciasne" (ponownie, dla mnie magia jakaś...).


a czemu to nie jest możliwe? jak jest -dobrze przypakujesz poprawia sie tonus miesniowy i gatki cięzej wchodza ,przeciez tak jest czasami ,ze po treningu mięsien wydaje sie jakby lepiej przypakowany-uwypuklony.Moim zdaniem skromnym tak dzialaja super plany treningowe przypakujesz przypuścimy łapę ostro 2-3 razy w tygodniu i miesnie robia wrazenie wiekszych ,a po jakims czasie wszystko wraca do normy.

faktyczne obwody powinno mierzyc sie po tygodniowej przerwie w treningach i to są prawdziwe wymiary

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-02-10 20:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chunga
Heliogabal
...) albo że "po ostatniej sesji na nogi dżinsy stały się za ciasne" (ponownie, dla mnie magia jakaś...).

a czemu to nie jest możliwe?

No nie mówię o pompie, tylko o trwalszym efekcie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadroman
Jesli np. po treningu X lepiej sie czuje i regeneruje niz po treningu Y (a to mozna wylapac juz po 2, 3 treningach) a oba oferuja porownywalne obciazenie (przynajmniej 'na papierze') to raczej uderze w trening X


Dlatego dałem sobie spokój z HST. Ale nie z powodu kiepskiej regeneracji, tylko po pierwsze subiektywnego wrażenia że "nie działa", po drugie (a łączy się z pkt. poprzednim) miałem wrażenie ćwiczenia "na pół gwizdka". A po trzecie całe to liczenie i dokładanie na sztangę jest wybitnie wkurzające. Przerost formy nad treścią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie tylko pompe miałem na mysli ,ale tez tonus miesniowy zwiekszony

no to rozne sa zdania na temat HST ,robilem 2 cykle i byłem zadowolony ,ale fakt duzo pozmienialem w tym HST po swojemu i zrobilo sie pseudo HST,ale ostatni 2 tyodnie byly super i duza zwyzka formy tez nastapila ,do HST trzeba miec cierpliwosc

tez ineczej robilem z powtorzeniami ,bo nie tak jak w orginal 2tyg 15p,potem 2 tyg 10p,potem 2 tyg 5p i negatyw

u mnie bylo tak
1tyg.16p
2.tyd 14p
3tyd.12p
4tyd.10p
5tyd 8p
6tyd 6p
7tyd i 8 tyd droop seety to chyba sie nazywa teraz i okolo 4-5p

i troszke wiecej serii na kazde cwiczenie tez bylo

ps.pisze z jakiego malego laptopa ,wiec moze z pomylkami nic tu vnie widac

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-02-11 11:47:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
"po ostatniej sesji na nogi dżinsy stały się za ciasne"

p******y i fantasmagorie. Albo efekt placebo i tyle.

Zmieniony przez - wiadroman w dniu 2012-02-17 13:30:55

Run Forrest, run!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GVT - próbował ktoś?

Następny temat

Program do układania diety!

WHEY premium